Hizmet etmek istediğiniz gerçek Dominant 'ı seçmek ciddi bir karardır.  Zihinsel ve fiziksel açıdan yanlış kişiye karşı savunmasız olmanız korkunç sonuçlar doğurabilir. Gerçek bir Dominant, itaatkar kişinin gerçek benliğini olabildiği kadar güvende hissetmesini sağlayacak ve böylece daha yoğun deneyimler yaşatacak destekleyici ve eğitici ilişki oluşturabilir.

Peki ikisi arasındaki fark ne? Neye dikkat etmelisiniz?BDSM Dominant

Gerçek Domianat Testi
Soru Sor: BDSM hakkında bilmediğiniz şeyler ve BDSM hakkında bildikleriniz hakkında soru sorun. Olabilecek her soruyu cevaplamak ve sizi bilgilendirmek bir Dominantı mutlu eder. Kötü veya sahte bir Dominant, sorulara cevap vermeyi reddedecek veya sorulara cevap vermemesi gerektiğini açıklayacaktır. Bu aynı zamanda Dominant'ın kişisel yaşamı hakkında sorular sormak için de geçerlidir.
Hayır Deyin: Gerçek bir dominant sizi tanımak için zaman ayırır ve sizinle konuşur. Sahte bir dominant ise sizi kendi seksuel deneyimlerine veya kendi arzuları doğrultusunda taleplerde bulunur."Teşekkür ederim, fakat bunu yapmadan önce sizi daha yakından tanımayı tercih ederim." "Özür dilerim, ancak kendimi rahat hissetmiyorum." Şeklinde bir red cevabı duymayı hazmedemezler. Gerçek bir Dominant reddedilmek ile herhangi bir sorun yaşamaz ve onu incelikle halleder. Kararınızı anlarlar ve saygı duyar. Gerçekten dominant olmayan bir kişinin bu cevaplar karşısında tavırları değişir, öfkeli, tartışmacı ve heyacanını baskılayamadıkları bir şekle bürünür.
Diğerlerine Nasıl Davranır: Dominant'ın size nasıl davranılacağını merak ediyorsanız, çevrelerindeki diğer insanlara nasıl davrandığını inceleyin. Bir cafede garsona nasıl davrandığı, arkadaşlarına nasıl davrandığı gibi göstergeler kişiliği hakkında size fikir verir. Bir dominant karakter incelikli ve saygılıdır. Gerektiği durumlarda sizi de bir saygı çerçevesinde davranmaya teşvik ve uyarılarda bulunur.
Ceza ve Ödülü Biliyor mu? : Gerçek bir dominant seksüel zevklerini veya kendini tatmin etmek için cezalandırmaz. Gerçek bir cezanın ancak gerçek bir hata sonucunda verileceğini bilir. Oysaki diğer  Dominant ceza vermek için bir sebep aramaz, onun için bir nesneden ibaretsinizdir ve sizin ne hissettiğiniz ile ilgilenmez.
Bu sorulara cevap veremiyorsanız, kapalı bir kapı arkasında onunla yalnız kalmak istemezsiniz. Bu sorulara cevap verebiliyor olsanız bu istediğiniz ve doğru Dominant mıdır peki? Elbette hayır. Deneyimlemeden hiçbir şeyi bilmenize olanak yok. Ama başlamadan önce yukarıda anlatmaya çalıştığımız konulara dikkat etmeniz, sizi üzücü bir deneyim yaşamaktan koruyacaktır.İtaat edeceğiniz o gerçek Sahip/Efendi'yi ararken herkese en iyisini diliyorum. Dikkatli olalım.

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

©2019 BDSM Kültürü

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account