age play nedir

Ageplay veya age play, bir bireyin farklı bir yaştaymış gibi davranması ya da davranılması şeklinde gerçekleşen bir rol oynama (roleplay) biçimidir. Ageplay cinsellik içerebilir veya içermeyebilir. 

Age play, az veya çok cinsellik içerebilir. D / s ilişkilerde, age play güç dinamiklerini artırabilir ve bir partnerin hakimiyet veya boyun eğme durumunun rahat bir ortamda oluşmasını sağlayabilir. Cinsel varyasyonlar arasında, ensest oyunlar gibi, bireylerin bir aile içindeki rolleri yeniden yaratıp cinselleştirdiği ve baba-kız fetişizminin yanı sıra, gerçek veya hayali yaş farklılıklarıyla rol üstlenmenin temelini oluşturduğu ve itaatkarın genellikle daha genç roller üstlendiği durumdur.

Ageplay profesyonel psikologlar tarafından pedofili veya pedofili ile ilişkili görülmez. Age play ile ilgilenen bireyler çocukları tasvir etmekten zevk alırlar ya da yetişkinlerde bulunan çocuklara özgü çocuksu unsurlardan hoşlanırlar. BDSM tipi bir ageplay ilişkisinde, tarafların rızasıyla çeşitli faaliyetler gerçekleştirilebilir ve genişletilebilir. Bu ilişki türü, belli senaryolarla ve yönelimlerle "owner/pet" ilişki tipleriyle benzerlikler gösterebilir.

(Visited 41 times, 2 visits today)
Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2019 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account