BDSM Kültürü, Türkiye Kinky toplulukları veya bireylerinin tarafsız, akademik bilgilerle donanmasını, bunu aktarmayı, projeler, etkinlikler ve gerektiğinde performanslarla ön yargıların değişmesini, BDSM ilgililerinin de bu toplumun bir parçası olduğunu göstermeyi hedefler. Topluluğumuz beden, cinsiyet, ırk pozitif bir oluşumu destekler ve kabul eder. 

BDSM Kültürü yapacağı tüm proje ve etkinlikleri tek bir amaç doğrultusunda ve herhangi bir beklentisi olmaksızın gönüllü takım üyeleriyle gerçekleştirir ve yürütür. Topluluğumuz kişi odaklı olmayı reddeder ve alacağı kararları ortak almayı, gerekirse BDSM Kültürü çatısı altında kendisini bu topluluğun parçası olarak gören herkese seçme, konuşma, ifade etme hakkını yine topluluk üyelerine verir ve bunu kabul eder. BDSM Kültürünün hedefi, komün olabilecek, ortak akıl ile sosyalleşebilecek platformlar oluşturmak ve bunun için topluluğun kendisini idame ettirebileceği olanakları sağlamaktır. 

BDSM Kültürü, gelişebilecek bir topluluğun yapı taşları olarak TNG (The Next Generation)' i görür ve tüm geleneksel, doğma, hatalı, topluluğa zarar verecek fikirleri reddeder. BDSM ve alt kültürlerinin toplumsal ve kültürel zeminde temsili için gerektiği durumlarda sivil toplum kuruluşları, toplumsal hareketler ve sosyal faaliyeler içerisinde bulunabilir ve bulunmak isteyen topluluk üyelerini destekler.

BDSM Kültürü, hiçbir faaliyet veya sosyal etkinliğinde ticari kazanç sağlamak, rant elde etmek isteyen kişi veya kişileri çatısında barındırmaz. Katılımcılarını, eğilimleri, oryantasyonları, arketipleri üzerinden değerlendirmez ve bu yönde yapılan davranışları şiddetle kınar. Sosyal etkinlikleri, cinsel dürtü ve açlığı ile bir dating ortamı olarak görenleri katı bir şekilde eleştirir ve uzaklaştırır. 

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account