Tarih/Saat
Etkinlik Tarihi : 25/03/2019 - 26/04/2019
Etkinlik Saati : 12:00 am

Mekan
SMS İle Bildirilecek


BDSM Kültürü Ankara buluşmalarının üçüncüsünün yine harika bir atmosferde geçeceğine olan inancımız tam. Yeni insanlar tanımak, eski dostlar ile hasret gidermek ve yeni projeler üreterek daha eğlenceli bir topluluk oluşması için bu buluşmalarımıza herkesi bekliyoruz.

3. buluşmamızı yine tüm Ankara’lı Kinkster dostlarımızın desteği ile 27 Nisan Cumartesi günü saat 18:00’da gerçekleştirmek ve bundan sonra düzenli olarak bu etkinlikleri devam ettirmek, güvenilir sosyalleşebileceğimiz bir platform oluşturmak istiyoruz. Etkinliklerimize katılan herkesin bilgilerini eksiksiz vermesi gerekmektedir. Katılımcılarımıza etkinlik mekanı SMS ile gönderilecek ve E-Posta kanalıyla ön bilgilendirme yapılacaktır.

Ankara’da yeni insanlarla tanışmak, bir şeyler içerken sohbet etmek, yeni projeler ve fikirlerle Ankara Kinskter topluluğunun gelişmesine katkı sağlamaktan başka bir amacımız bulunmamaktadır. Herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur.

Etkinlik mekanında rezervasyon yapılması söz konusu olduğu için, katılımlarınızın kesin olması gerekmektedir. Aksi halde iptal etmeniz ve / veya bilgi vermenizi rica ederiz.

Etkinlkiğe katılmak için aşağıdaki “ETKİNLİĞE KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Munch Kuralları

Herhangi bir sorun veya sorularınız için;

Twitter : bdsm_kulturu

İnstagram: bd.smkulturu

E-Posta : bdsmkulturu@gmail.com

 

 

Rezervasyonlar

Etkinlik kaydı kapandı.

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account