Yatakta iyi olabilirsin, ama aslında seks hakkında ne kadar şey biliyorsun? Bu hızlı ve eğlenceli test ile bilginizi sınayın.

Hem erkeklerde hem de kadınlarda, beynin lateral orbitofrontal korteks olarak bilinen kısmı orgazm sırasında kapanır. Beynin bu kısmı ne için kullanılır?

Correct! Wrong!

Pişmanlık, karar verme gibi duyguların temsil edilmesini ve sürecini lateral orbitofrontal korteks yürütür.

Erken boşalma yaygınlığı sizce..

Correct! Wrong!

Her yaştan erkeklerin yaklaşık yüzde 20 ila 30'u erken boşalma sorunu yaşıyor.

Klitoriste yaklaşık kaç sinir ucu bulunur?

Correct! Wrong!

Klitoriste 8.000'den fazla sinir ucu bulunur.

Aşağıdakilerden hangisi bilinen bir libido katili değildir?

Correct! Wrong!

Bir kadeh şarabın sizi havaya soktuğunu düşünebilirsiniz, ama değil. Egzersiz bir libido katili (killer) olmaktan çok uzaktır; Aslında seks performansınızı tetiklemenin yollarından biridir.

Beyin aktivitesini inceleyen bir araştırma, orgazm sırasında beynin, eroin alan bir kişinin beyin faaliyetleriyle olan benzerliklerini ortaya koydu. Bu benzerlik sizce ne kadardı?

Correct! Wrong!

Bu araştırmada %95 benzerlik bulunmuştur.

Erkeklerin yüzde kaçı cinsel ilişki sırasında daima orgazm olur?

Correct! Wrong!

Yapılan araştırmalarda erkeklerin %75'i seks sırasında daima orgazm olduklarını bildirirken bu kadınlarda %28.5 olmuştur.

Dünya genelinde insanlar ortalama bir yılda kaç defa seks yapıyorlardır?

Correct! Wrong!

Dünya genelinde çiftler yılda 139 kez seks yapıyor! Bu haftada iki kezden biraz daha fazla.

Erkekler bir ilişki sırasında birden fazla orgazm olabilir.

Correct! Wrong!

Ayağı büyük olan erkeklerin penisleri de büyük olur?

Correct! Wrong!

Penis boyunun el ayak ebatlarıyla olan ilişkisini, hayatında el ayak denklemini penislerle karşılaştırma becerisi kazanamamış veya çok fazla penis görmemişlerin söylentisi olarak düşünün. Söylenti bunlar.. Söylenti 🙂

Kama Sutra'da kaç cinsel pozisyon açıklanmaktadır?

Correct! Wrong!

Birçok insan, bu antik seks el kitabının 64 cinsel pozisyonu tanımladığını düşünür, fakat bunlar temel olan 18 pozisyonun farklı modlarıdır. Asıl pozisyonlar sadece 18'dir.

Seks IQ'nuzu Ölçmeye Var Mısınız?
Yatakta iyi olduğun kadar bilgilisinde.

O kadar tuzak soru sorduk yine de bu kadarını bildin. Pes.. Vallahi pes. Alkışlar senin için.
Tasasız Seks En İyi Seks

Kama Sutra'yı bilsen ne olur bilmesen ne. Aman sende. Polemiğe girmem işime bakarım.
Pek ilgilenmiyorsun değil mi?

Sen bilgiden çok performans odaklısın. Bilmesem de olur diyorsun. Kim bilir muhtemelen sen de haklısın.

Share your Results:

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Üyelik Sözleşmesi
Herkesin topluluğumuza katılma ve görüşlerini ve bilgilerini sınırsızca paylaşma gücüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda BDSM Kültürü topluluğun tüm üyelerini korumak amacıyla sonsuz bir özgürlükten ziyade, başkalarının sınırlarını ihlal etmeyecek özgürlük tanımını kabul eder. BDSM Kültürü Kuralları, Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları toplu halde, kullanıcıların BDSM Kültürü\\\'nün hizmetlerine, etkinliklerine, performanslarına erişim ve kullanımının tabi olduğu \\\"BDSM Kültürü Kullanıcı Sözleşmesi\\\"ni meydana getirir. BDSM Kültürü\\\'nün online hizmetlerini kullanan, etkinliklerine, sosyal buluşmalarına, munchlarına erişen / katılan veya bu hizmetleri kullanan herkes BDSM Kültürü Kuralları\\\'nda açıklanan politikalara uymak zorundadır. Aksi halde, BDSM Kültürü, kendi çatısı altındaki topluluk üyelerini korumak için aşağıda belirtilen temel olay durumlarında, söz konusu yaptırımları uygulayabilir:
  • Topluluk üyelerinden herhangi birisi hakkında asılsız, dayanaksız veya ispatsız suçlamalarda bulunmak durumunda BDSM Kültürü tüm sosyal ve online etkinliklerine katılımınız engellenir.
  • Online veya fiziksel herhangi bir etkinlik, sosyal bir buluşmada herhangi birini taciz etmek, beden, inanç, cinsiyet, ırk, oryantasyon pozitif görüşlerimizin karşıtı bir tavır sergileyen ve rahatsızlık verenler etkinliklerimizden veya online hizmetlerimizden daimi bir şekilde men edilir.
  • Kendisi hakkında hatalı, aldatıcı bilgi verenler veya verdiğinden şüphe duyulanlardan bilgilerinin doğrulanması istenebilir
  • Online hizmetlerimizde mesajlaşma yoluyla taciz, tehdit, saldırı gibi davranışlar  sonucunda hesabınız blok edilir ve blok süresince herhangi bir etkinliğe katılmanız engellenir.
  • Topluluk içinde üyelerle session, organizasyon, seans başlıkları altında ticari amaç güden kişiler BDSM Kültürünün tüm etkinlik ve hizmetlerinden uzaklaştırılır.
  • Topluluk üyelerinden herhangi birine zarar verecek her türlü eylem kınanır ve zarar gören kişinin şikayetleri doğrultusunda gerekli yaptırımlar uygulanır. Bu yaptırımlara kişilerle müzakere edilerek karar verilir.
Zaman zaman bu Kuralları değiştirmemiz gerekebileceğini ve değişiklik hakkımızı her zaman saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın.

İçerik Sınırları ve BDSM Kültürü Hizmetlerinin Kullanımı

BDSM Kültürü başkasına ait görseli kendisininmiş gibi kullanan, bundan ticari veya bireysel kazanç elde etmek isteyen herkese karşı mesafeli davranır ve bunların gerçekleşmesi durumunda uyarılarak kaldırılması veya düzeltilmesi istenir. Kaldırılmadı ve düzeltilmedi ise hesabı askıya alınır. Başkalarına ait ve telif haklarıyla korunan içeriklere izin verilmez. Politika, siyaset ve din gibi konularda, başkalarının fikirlerine saygı duymayan, inanç özgürlüklerinin karşıtı beyanatlar veren veya yazan kim olursa olsun hesabı belirli bir süre askıya alınır ve gerekmesi halinde kapatılır.

Yasa dışı faaliyetler

Hizmetlerimiz, etkinliklerimiz, yasa dışı amaçlarla veya yasa dışı etkinliklerin sürdürülmesi için kullanılamaz. BDSM Kültürü ve etkinliklerini bir zemin olarak kullanarak, bu davranışları sergileyen kişi veya kişiler hakkında gerekli mercilere bilgi verilir ve takip edilir.

Ele geçirilen içeriğin dağıtılması

Kişisel bilgiler içeren, ele geçirme yoluyla ulaşılan ve insanları zarara veya tehlikeye uğratması muhtemel ya da ticari sırlar bulunduran içerikleri doğrudan dağıtmak üzere hizmetlerimizin veya etkinliklerimizin kullanılmasına izin vermeyiz. Ele geçirilen içeriğin doğrudan dağıtılması, bu içeriğin internette veya sitemizde yayınlanması ya da başka web sitelerinde barındırılan ele geçirilmiş içeriğe doğrudan bağlantı verilmesi anlamına gelir.

Etkinliklere Katılım

BDSM Kültürü etkinliklerine, kayıtlı her üye katılabilir. Etkinliklere katılmak için ilk kez başvuran her hesap titizlikle incelenir ve gerekli olması durumunda telefon veya yüz yüze görüşme talep edilerek topluluğun diğer üyelerinin güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu şartı kabul etmeyen hesaplar askıya alınır veya bloklanır. Etkinlikler herhangi bir sosyal buluşmadan farklı değildir. İnsanların tanışmaları, gündemdeki konulardan konuşmaları, birlikte bir şeyler içilmesi hedeflenmiştir. Farklı beklentilerle bu buluşmalara katıldığı tespit edilen veya topluluk üyelerimizden birinin güvenlik endişeleri oluşması durumunda, şikayetler dikkatlice incelenir ve taraflara bildirilir.

Taciz İçeren Davranışlar

Birini hedef alarak taciz eden ya da rahatsızlık veren davranışlarda bulunamaz veya başkalarını buna teşvik edemezsiniz. Başka birine sataşma, tehdit etme veya susturmaya yönelik teşebbüsleri taciz içeren davranış olarak kabul ediyoruz. Karalama veya benzer bir dil kullanan, kişiyi hedef alan aşırı agresif hakaretlere karşı oldukça hassasız. Bazı kişiler belirli ifadeleri saldırgan olarak değerlendirse de aşağılayıcı ifadelerin kullanıldığı her durumda önlem almayacağımızı lütfen unutmayın. [kleo_divider type=\"full|long|double|short\" double=\"yes|no\" position=\"center|left|right\" text=\"\" class=\"\" id=\"\"]
Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum