Bir nevi parafili bilginizi ölçebileceğiniz ufak ve eğlenceli bir test olan "Kinky IQ" testi çok rastlanan ve belki de hiç duymadığınız fetişlerden oluşan bir test. Kendinize güveniyorsanız buyurun başlayalım.

 

Dacryphilia Nedir?

Correct! Wrong!

Başkasının yada kendisinin ağladığını görmesi üzerine duyulan cinsel haz.

Resimde gördüğünüz fetişin adı nedir?

Correct! Wrong!

Cinsel organını göstermekten cinsel haz alm durumu.

Pislik ve kirden cinsel zevk alma...?

Correct! Wrong!

Leopold von Sacher-Masoch tarafından yazılmış ünlü kitap?

Correct! Wrong!

Transvestizm Nedir?

Correct! Wrong!

Travestilik ya da travestizm, genellikle cinsel haz almak amacıyla, karşı cinsin kıyafetlerini giymek. Travestilerin çoğunluğu erkektir. Travestilik bir transgender türüdür ve sıkça transseksüellikle karıştırılır.

Aşağıdakilerden hangisi ayakkabı fetişi için kullanılır?

Correct! Wrong!

Ayakkabı fetişizmi, cinsel tercih sebebi olarak çekici cinsel niteliklerin ayakkabılara veya diğer ayakkabılara atfedilmesi veya bir partnerle ilişkiye alternatif veya tamamlayıcı nitelikte olmasıdır. Fransız romancı Nicolas-Edme Rétif'den sonra, Rétif de la Bretonne olarak da bilinen retifizm olarak da bilinmektedir.

Aşağıdakilerden hangisi bondage ile ilgili değildir.

Correct! Wrong!

Bettie Page ile çalışan ve ünlenen fetiş fotoğrafçı kimdir.

Correct! Wrong!

Daha fazla bilgi ve kısa biyografisi için : https://bdsmkulturu.com/glossary/irving-klaw

Trichophilia aşağıdakilerden hangisidir?

Correct! Wrong!

Saç için hissedilen cinsel çekim olgusudur.

BDSM Dünyasında SSC'nin Anlamı Nedir?

Correct! Wrong!

Spektrophilia nedir?

Correct! Wrong!

Spectrophilia, hayaletler için cinsel çekim ya da aynalardaki imgelerden kaynaklanan cinsel uyarılmanın yanı sıra hayaletler ve insanlar arasındaki cinsel karşılaşma iddiaları olgusudur.

Resimde gördüğünüz aracın adı nedir?

Correct! Wrong!

Wartenberg fırıldak veya Wartenberg nötr tekerleği olarak da bilinen bir Wartenberg tekerleği, nörolojik kullanım için tıbbi bir cihazdır. Robert Wartenberg, tekerlek reaksiyonlarını ciltte sistematik olarak yuvarlanırken sinir reaksiyonlarını test etmek için tasarladı.

Mazoşist Kime Denir?

Correct! Wrong!

Aşağıdakilerden hangisi ayak fetişizminin adıdır?

Correct! Wrong!

Ofiste kinky bir patronun çalışanı ile yaşadığı ilişkinin canlandırıldığı film hangisidir?

Correct! Wrong!

Kinky IQ Test
Acemi

Başlangıç için fena değil. Araştırdıkça, okudukça daha fazlasını anlayacak, öğreneceksin. Ama kimin umurunda dersen de sen bilirsin 🙂
Bilgili

Bize göre yeterli bilgiye sahipsin. Daha fazlasını öğrenmek istiyor ve anlamaya çalışıyorsun.
Çılgın

Sen gerçekten harikasın. Parafili olan her şeye tutkulu ve bağlısın. Kinky zihninin içinde olmak istedik.
Süper Kinky

Share your Results:

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Üyelik Sözleşmesi
Herkesin topluluğumuza katılma ve görüşlerini ve bilgilerini sınırsızca paylaşma gücüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda BDSM Kültürü topluluğun tüm üyelerini korumak amacıyla sonsuz bir özgürlükten ziyade, başkalarının sınırlarını ihlal etmeyecek özgürlük tanımını kabul eder. BDSM Kültürü Kuralları, Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları toplu halde, kullanıcıların BDSM Kültürü\\\'nün hizmetlerine, etkinliklerine, performanslarına erişim ve kullanımının tabi olduğu \\\"BDSM Kültürü Kullanıcı Sözleşmesi\\\"ni meydana getirir. BDSM Kültürü\\\'nün online hizmetlerini kullanan, etkinliklerine, sosyal buluşmalarına, munchlarına erişen / katılan veya bu hizmetleri kullanan herkes BDSM Kültürü Kuralları\\\'nda açıklanan politikalara uymak zorundadır. Aksi halde, BDSM Kültürü, kendi çatısı altındaki topluluk üyelerini korumak için aşağıda belirtilen temel olay durumlarında, söz konusu yaptırımları uygulayabilir:
  • Topluluk üyelerinden herhangi birisi hakkında asılsız, dayanaksız veya ispatsız suçlamalarda bulunmak durumunda BDSM Kültürü tüm sosyal ve online etkinliklerine katılımınız engellenir.
  • Online veya fiziksel herhangi bir etkinlik, sosyal bir buluşmada herhangi birini taciz etmek, beden, inanç, cinsiyet, ırk, oryantasyon pozitif görüşlerimizin karşıtı bir tavır sergileyen ve rahatsızlık verenler etkinliklerimizden veya online hizmetlerimizden daimi bir şekilde men edilir.
  • Kendisi hakkında hatalı, aldatıcı bilgi verenler veya verdiğinden şüphe duyulanlardan bilgilerinin doğrulanması istenebilir
  • Online hizmetlerimizde mesajlaşma yoluyla taciz, tehdit, saldırı gibi davranışlar  sonucunda hesabınız blok edilir ve blok süresince herhangi bir etkinliğe katılmanız engellenir.
  • Topluluk içinde üyelerle session, organizasyon, seans başlıkları altında ticari amaç güden kişiler BDSM Kültürünün tüm etkinlik ve hizmetlerinden uzaklaştırılır.
  • Topluluk üyelerinden herhangi birine zarar verecek her türlü eylem kınanır ve zarar gören kişinin şikayetleri doğrultusunda gerekli yaptırımlar uygulanır. Bu yaptırımlara kişilerle müzakere edilerek karar verilir.
Zaman zaman bu Kuralları değiştirmemiz gerekebileceğini ve değişiklik hakkımızı her zaman saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın.

İçerik Sınırları ve BDSM Kültürü Hizmetlerinin Kullanımı

BDSM Kültürü başkasına ait görseli kendisininmiş gibi kullanan, bundan ticari veya bireysel kazanç elde etmek isteyen herkese karşı mesafeli davranır ve bunların gerçekleşmesi durumunda uyarılarak kaldırılması veya düzeltilmesi istenir. Kaldırılmadı ve düzeltilmedi ise hesabı askıya alınır. Başkalarına ait ve telif haklarıyla korunan içeriklere izin verilmez. Politika, siyaset ve din gibi konularda, başkalarının fikirlerine saygı duymayan, inanç özgürlüklerinin karşıtı beyanatlar veren veya yazan kim olursa olsun hesabı belirli bir süre askıya alınır ve gerekmesi halinde kapatılır.

Yasa dışı faaliyetler

Hizmetlerimiz, etkinliklerimiz, yasa dışı amaçlarla veya yasa dışı etkinliklerin sürdürülmesi için kullanılamaz. BDSM Kültürü ve etkinliklerini bir zemin olarak kullanarak, bu davranışları sergileyen kişi veya kişiler hakkında gerekli mercilere bilgi verilir ve takip edilir.

Ele geçirilen içeriğin dağıtılması

Kişisel bilgiler içeren, ele geçirme yoluyla ulaşılan ve insanları zarara veya tehlikeye uğratması muhtemel ya da ticari sırlar bulunduran içerikleri doğrudan dağıtmak üzere hizmetlerimizin veya etkinliklerimizin kullanılmasına izin vermeyiz. Ele geçirilen içeriğin doğrudan dağıtılması, bu içeriğin internette veya sitemizde yayınlanması ya da başka web sitelerinde barındırılan ele geçirilmiş içeriğe doğrudan bağlantı verilmesi anlamına gelir.

Etkinliklere Katılım

BDSM Kültürü etkinliklerine, kayıtlı her üye katılabilir. Etkinliklere katılmak için ilk kez başvuran her hesap titizlikle incelenir ve gerekli olması durumunda telefon veya yüz yüze görüşme talep edilerek topluluğun diğer üyelerinin güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu şartı kabul etmeyen hesaplar askıya alınır veya bloklanır. Etkinlikler herhangi bir sosyal buluşmadan farklı değildir. İnsanların tanışmaları, gündemdeki konulardan konuşmaları, birlikte bir şeyler içilmesi hedeflenmiştir. Farklı beklentilerle bu buluşmalara katıldığı tespit edilen veya topluluk üyelerimizden birinin güvenlik endişeleri oluşması durumunda, şikayetler dikkatlice incelenir ve taraflara bildirilir.

Taciz İçeren Davranışlar

Birini hedef alarak taciz eden ya da rahatsızlık veren davranışlarda bulunamaz veya başkalarını buna teşvik edemezsiniz. Başka birine sataşma, tehdit etme veya susturmaya yönelik teşebbüsleri taciz içeren davranış olarak kabul ediyoruz. Karalama veya benzer bir dil kullanan, kişiyi hedef alan aşırı agresif hakaretlere karşı oldukça hassasız. Bazı kişiler belirli ifadeleri saldırgan olarak değerlendirse de aşağılayıcı ifadelerin kullanıldığı her durumda önlem almayacağımızı lütfen unutmayın. [kleo_divider type=\"full|long|double|short\" double=\"yes|no\" position=\"center|left|right\" text=\"\" class=\"\" id=\"\"]
Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum