Tarih/Saat
Kayıt Olabileceğiniz Tarih Aralığı - 30/06/2019 - 20/07/2019
12:00 am

Mekan
SMS İle Bildirilecek


BDSM Kültürü Ankara buluşmalarının dördüncüsünün yine harika bir atmosferde geçeceğine olan inancımız tam. Yeni insanlar tanımak, eski dostlar ile hasret gidermek ve yeni projeler üreterek daha eğlenceli bir topluluk oluşması için bu buluşmalarımıza herkesi bekliyoruz.

4. buluşmamızı yine tüm Ankara’lı Kinkster dostlarımızın desteği ile 20 Temmuz Cumartesi günü saat 19:00’da gerçekleştirmek ve bundan sonra düzenli olarak bu etkinlikleri devam ettirmek, güvenilir sosyalleşebileceğimiz bir platform oluşturmak istiyoruz. Etkinliklerimize katılan herkesin bilgilerini eksiksiz vermesi gerekmektedir. Katılımcılarımıza etkinlik mekanı SMS ile gönderilecek ve E-Posta kanalıyla ön bilgilendirme yapılacaktır.

21 Temmuz günü yapılacak ve Munch etkinliğimizin devamı olan “Edge Play ve Güvenlik” workshopumuza katılımcılar, 20 temmuz munchımıza katılan kişilerden davet usulü ile belirlenecek ve çağrılacaktır.

Etkinlik mekanında rezervasyon yapılması söz konusu olduğu için, katılımlarınızın kesin olması gerekmektedir. Aksi halde iptal etmeniz ve / veya bilgi vermenizi rica ederiz.

Etkinlkiğe katılmak için aşağıdaki “ETKİNLİĞE KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Munch Kuralları

Herhangi bir sorun veya sorularınız için;

Twitter : bdsm_kulturu

İnstagram: bd.smkulturu

E-Posta : bdsmkulturu@gmail.com

 

 

Rezervasyonlar

Etkinlik kaydı kapandı.

(Visited 414 times, 1 visits today)

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2019 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account