Tarih/Saat
Etkinlik Tarihi : 21/02/2019 - 15/06/2019
Etkinlik Saati : 12:00 am

Mekan
İzmir


BDSM Kültürü İzmir buluşmalarının ilkini tüm İzmir’li Kinkster dostlarımızın desteği ile gerçekleştirmek ve bundan sonra düzenli olarak bu etkinlikleri devam ettirmek, güvenilir sosyalleşebileceğimiz bir platform oluşturmak istiyoruz. Uzunca süredir planladığımız İzmir Buluşmasını yaz aylarının başlarında yapmanın, böylece nefis bir İzmir atmosferinde tanışmanın daha iyi olacağını düşündük. Katılımcılarımıza etkinlik mekanı SMS ile gönderilecek ve E-Posta kanalıyla ön bilgilendirme yapılacaktır.

Yeni insanlarla tanışmak, bir şeyler içerken sohbet etmek, yeni projeler ve fikirlerle İzmir Kinkster topluluğunun gelişmesine katkı sağlamaktan başka bir amacımız bulunmamaktadır. Herkese kapımız açık olmakla birlikte katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak temel sorumluluğumuzdur.

Etkinlik mekanında rezervasyon yapılması söz konusu olabileceği için, katılımlarınızın kesin olması gerekmektedir. Aksi halde iptal etmeniz ve / veya bilgi vermenizi rica ederiz.

15 Haziran Buluşması Etkinlik Programı:

  • 15:00 – 18:00 ShibariTurk Performance & WorkShop (kısıtlı katılımcı davet edilecektir) (18 Haziran Salı Günü İzmir Pride Onur Haftası Etkinlikleri Kapsamında gerçekleştirilecektir.)
  • 19:00 – 24:00 İzmir Munch

 

Munch Kuralları

Herhangi bir sorun veya sorularınız için;

Twitter : bdsm_kulturu

İnstagram: bd.smkulturu

E-Posta : bdsmkulturu@gmail.com

 

ShibariTürk Web: https://shibariturk.com

ShibariTürk Twitter : ShibariTurk

ShibariTurk Instagram : ShibariTurk

 

Rezervasyonlar

Etkinlik kaydı kapandı.

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account