Kajira (dişi köle) veya Kajirus (erkek köle) , John Norman’ın Gor romanlarında, özellikle güney bölge kentlerindeki kadın köleler için kullandığı isimdir. Çoğul hali "kajirae"dir. Gor'de bir köle kızın ağzından kendini belirtmek için kullandığı söz "La Kajira" yani "Ben bir köle kızım"dır.
Gor kültürü, kölelere çok çeşitli teknikleri öğretir. Sadece cinsel hizmeti içermez, bir Kajira ayrıca bir Geyşa gibi sanatsal ve artistik hünerlere sahip olmak zorundadır. Kendini efendisine estetik ve görsel olarak sergilemek dahil, makyaj yapmak, nasıl dans edileceğini bilmeli. Cezbetmek için çeşitli vücut duruşları uygulanmalıdır. Efendisini istediği çeşitli komutları yerine her an getirebilmelidir. Ayrıca giydiği kıyafette cezbedici ve kışkırtıcı bir görünüm sergilemelidir.
Bu Kajira’yı normal bir “Özgür Kadından” daha cezbedici bir hale getirir. Çünkü Güney kentlerinde özgür kadınlar kendi saygınlıklarını bozmamak için bütün vücutlarını kapatır, yüzlerini peçeyle gizleyerek yaşarlar. Bu diğer kuzey bölgelerde sadece kapalı kıyafetle sınırlıdır. Dişiliklerini asla göz önünde sergilemezler.

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account