Bir paraphilia olarak, idrar tüketilebilir veya kişi içinde banyo yapabilir. Diğer varyasyonlar arasında ıslanma veya bir başkasının pantolonlarında veya iç çamaşırlarında idrar görmesi veya yatağı ıslatması bulunur. Diğer urolagnia (water sports) türleri, idrarla ıslatılmış giysiler veya vücut parçaları koklamak suretiyle cinsel olarak uyandırılma eğilimini içerebilir. Çoğu durumda, idrar kokusu veya görme ile cinsel eylem arasında güçlü bir korelasyon veya şartlanma ortaya çıkar. Bazı bireyler için bu fenomen, fetiş ve / veya çocukluktan kaynaklanan uyarılmayı içerebilir.

BDSM pratikleri arasında genellikle humiliation play kapsamında yapılır. Water Sports aynı zamanda Piss Play, Golden Shower gibi terimlerle de anılır.

Nedir?

Water-Sports esasında idrar oyunları ya da birinin üzerine ya da içine işemekten oluşan eylemlerin tamamıdır. Bu tür eylemler aynı zamanda aşağılamak, cezalandırmak ya da sembolik olarak sahiplik belirtmek için uygulanabilir.Aynı zamanda idrarın tadı ve kokusu değiştirilebilir ki bu Water-Sports aktivitelerinde sıkça başvurulan bir yöntemdir.Bunun için kahve ve çay tüketilebilir, yüksek protein içeren yiyecekler ve yeşillikler –özellikle brokoli ve kuşkonmaz- de acı tadını veren üreyi arttırdığı için genelde tercih edilmez. İdrar eğer idrar yolu enfeksiyonu ya da mesane enfeksiyonunuz yoksa son derece sterildir çünkü içerisinde canlı organizma bulundurmaz. Hatta musluk suyundan ve kandan bile daha temizdir .Ancak her ne kadar idrar kandan daha steril ve hastalık bulaştırma riski çok daha düşük olsa bile bazı patojenler yine de idrar yoluyla bulaşabilir. Bunların başında bel soğukluğu (gonore), HIV, hepatit ve klamidya gelir; bu yüzden ilgilenen kişilerin kesinlikle önceden test edilmeleri önemlidir.

Önce Güvenlik

Water Sport yapmak isteyenler için, güvenli olup olmadığını düşünmek gerekir. İdrar sağlayıcı parnerin ilaç alıp almadığı, nasıl beslendiği gibi konular önemlidir. Unutmayın ki, tüm bunlar vücuttan idrarla atılır.

Water sport sırasında, aynı zamanda ürofaji olarak da bilinen ana endişe, sodyum ve mineral içeriğidir. İdrar sağlayan kişinin water sports gerçekleşmesinden bir saat önce su içmesi her zaman en iyi yöntemlerden biridir.

Bakterileri aktarma riskini azaltmak için, idrarın başladığı bir kaç saniyeden sonrasında faaliyeti gerçekleştirmektir. Bu yöntem, idrar yolu enfeksiyonu durumunda idrar yollarının kalan bakterilerden temizlenmesini sağlar.

Araştırmalar, görünür kan izleri olmayan idrarın, CYBE veya HIV bulaştıramadığını göstermektedir. Ama sadece buna dayanarak partnerinizin sağlık durumunu değerlendirmenizi tavsiye etmeyiz. Detaylı bir sağlık raporu daima en iyi yöntemdir.

Bunlara Dikkat Edin

Vücudunuz susuz kalmışsa (dehidrate) water sport (idrar içmeyin) yapmayın.
İdrar söktürücü ilaçlar (lasix gibi) kullanmayın
Partnerinizle birlikte play öncesi etraflıca müzakere yapın

Farklı Varyasyonlar

  • Bebek Bezi (Diapering) / Altını Islatma : Bir kişinin altını ıslatması veya bunu yapan başka bir kişiyi gözlemlemesi ile cinsel olarak uyarılması.
  • İnceleme : Bottom 'un idrarı, genellikle küçük düşürme eylemi olarak tıbbi prosedürün veya play için sahte tıbbi prosedürün bir parçası olarak saklanır ve incelenir.
  • Teşhircilik: Yabancılar tarafından açıkça görülmek amacıyla belirgin şekilde çaresiz olmak veya kendini ıslatmak. Uygulayıcılar, alışveriş merkezi veya park gibi halka açık yerlere gitmeyi en çok yaptıkları eylem olarak bildirmişlerdir.
  • Altın Duş (Golden Shower) / İnsan pisuar: BDSM topluluklarında, bottom' ın bir Top için pisuar olarak hizmet etmesi yaygındır.
  • Omorashi: İdrar yapma ihtiyacı dayanılmaz olana kadar kendi idrarını tutma veya acil olarak idrar yapma ihtiyacı olan başka bir kişiyi izleme eylemi. Bu fetiş bazen çocukluk çağında ihtiyaç duymanın ya da idrar yapmak için başka bir ihtiyaç görmenin hatıralarından kaynaklanır. Uyarılma, o kişinin vücut hareketlerini veya yüz ifadelerini görerek tetiklenebilir. Ayrıca, idrara çıkmaları gerektiğini söyleyen kişi tarafından da tetiklenebilir. Uyarılma, çaresizlik ve dolu bir mesaneye sahip olma hissinden gelir.

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2020 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account