Eğitimlerinde aldıkları derslerde, köle kızlar, hayati veya değil belirli komutları yerine getirmeyi öğrenirler. Köleleri üretmek veya eğitmekle uzmanlaşmış köle evleri, bunu daha ayrıntılı bir seviyede öğretirler. Köleliği bir kızı nereye götürürse götürsün, basit ve pratik köle komutları bir köleye öğretilecek ilk şeydir.
Genellikle tek bir komut veya el hareketiyle sınırlıdırlar. Ellerin konumu, göğsünün üstüne veya sırtının üstüne yatmasını söyleyebilir, efendisinin avuç içlerini yukarı veya aşağı tutmasına bağlıdır. Benzer olarak parmakların açık olması, bacaklarını açması gerektiğini söyleyebilir.
Ayrıca, komutları amaçlarına göre kategorilere ayırmak yararlı olacaktır. Kajira için hareketleri uygulayabilmesi için tek yol, her durumu anlayabilmesinden geçer. Gor’lu bir kadın kendini gururla taşır. Vücudunun ve hareketlerinin uyumunun farkındadır. Ona yukarıdan bakan herkese güzel ve hayat dolu görünür. Gurur ve zarafet, her yaptığı şeyde onu gösterir. Gorlu bir köle bilir, yalnız köle tasması takan ve güçlü bir erkeğin ayaklarının dibinde olan kadın, tamamen gerçek bir kadındır.
Gündelik hayattan hareketler, diz çökmek, ayakta durmak, yürümek veya koşmak, ya da itaati yerine getirmenin, çeşitli formları bulunur, bazen bir komut içermez ve belirli bir zamanda kölenin onu yerine getirmesi beklenir. Bir kölenin diz çökerek oturması, her zaman beklenilen bir şeydir ya da ona söylenmeden itaat etmesi. Tabi bir köle bu hareketleri özgür bir insanın karşında uygulanması gerektiğinin farkındadır. Bu hareketler, kızın konumunu söz olmadan açıklar.

Diz Çökme (Oturma)

Kitaplarda iki tür diz çökme emri kullanılmıştır. Biri Nadu, diğeri Tower (kule).

Nadu

Köle dizileri birbirinden ayrık olarak, topukları üzerinde oturur. Kasık bölgesini ayrıktır. Eller üst bacak bölgesi üzerindedir. Avuçlar üst bacak bölgesine dönüktür. Bazen köle kızın psikolojik savunmasızlığından avuç içlerini karşısındaki kimseye döndürür. Genellikle bakışlar yere dönüktür ve kafası eğiktir ama bazen kızdan, kafasını dik ve bakışlarını efendisine dikmesi komut edilir.
Bu zevk kölelerinin genel diz çökme emridir. Tüm köleler beyaz veya kırmızı ipek olsun, bu diz çökme emrini yerine getirirler. Bu emir ayrıca sessizce, parmağını şıklatma ve birinin ayaklarını göstermesiyle de verilebilir.

Tower

Genellikle internet roleplay’lerinde. Sadece beyaz ipek kölelerinin bu diz çökme şeklini uyguladıkları söylense de, bu yanlıştır. Genellikle Tower (kule) köleleri tarafından uygulanır. Aynı zamanda özgür Gorlu bir kadın da bu oturuşu uygular. Bir köle, özgür bir kadının yanında da bu şekilde oturur, özgür kadına saygı göstermek için. Bu Zevk Kölelerinin oturuş şeklinden farklıdır (yani nadu).
Dizler birbirine yakındır, topukların üzerine oturulur. Bilekler çapraz şekilde öne konulur. Özgür kadınlar tower şeklinde oturduklarında, ellerini üst bacak kısmınının üzerine koyarlar. Bazen Tower (kule) diz çökme şekli, şehirden şehre değişir. Mesela Thentis gibi şehirlerde, bilekler arkada çapraş şekilde bekletilir.
Bütün bu oturuş ve diz çökme şekillerinde, Gorlu bir kadın kendini çok iyi taşır. Sırtı diktir ve çenesi her zaman yukarıdadır. Ona yukarıdan bakan herkese yaşam dolu ve güzel görünür. (Norman, John, Priest Kings of Gor - Gorlu Rahip Krallar, sayfa 47)

Bara (Karın Üzerine Yatma)

Bara pozisyonu daha çok bağlama pozisyonu olarak kullanılır. Her amaç için kullanılabilen bir komuttur. Kısaca köle karnının üzerine yatırılır. Ellerin pozisyonu, kafasını nereye yerleştirebileceği, ya da ayaklarını çapraz koyup koymayacağı, bu komuttun ne amaçla verildiğine göre değişmektedir.

Sürünme (Crawling)

Komut’un ismi kendini açıklamaktadır. Kız karnının üzerinde, kafası eğik, itaat ettiğini göstermek için, efendisinin ayaklarına doğru sürünmektedir ya da ona söylenen herhangi bir yere. Bu komut aynı zaman (crawl to the furs) “Postlara doğru sürün” komutuyla kullanılır. Gor’da genellikle bir platform’un üzerinde, hayvan postlarının içinde uyunur. Çünkü genelde geceler soğuktur.

Emekleme (The Knee Crawl)

Sürünme hareketinin bir uzantısı olarak, kızdan dizilerinin üzerinde yürümesi, yani emeklemesi beklenir. “Crawling” İngilizce’de hem sürünme ve hem de emekleme anlamında kullanılır, bu yüzden bu hareket sürünme ile uzantılıdır. Bu hareket, bir dans hareketi olan Turialı diz yürümesine (Turian knee walk) benzer.

Bir Odaya Girme

Bir Zevk Kölesi için ayrıntılı bir eğitimdir. Köle evleri iki ayaklı canlı stoğun eğitimini özelleştirmek için, her hareketlerini uyum içinde olmasını sağlarlar, göze zevk vermeleri için. Birçok köle bu kadar ayrıntılı eğitim bile almaz, tabi özel cins köle veya köle evlerine eğitim ve satılmak için gönderilenler dışında. Assassin of Gor (Gorlu Suikatçı) kitabında, Ar şehrinde bir köleye 104 çeşit odaya nasıl girileceği konusunda eğitim verildiğinden bahsedilir.

Efendiyi Besleme

Yine baştan çıkarma ve memnun etme sanatında eğitimli Zevk Kölesini mükemmeliyete ulaştıran başka bir teknik daha.
Hatırladığım küçük bir numara daha var. Kızın biri efendisini, dişlerinin arasında tutuğu üzümle besliyordu. Bu beceride bilekleri arkadan bağlı olabilir veya olmayabilir. Bir bacağını önünde kıvırmışken, diğer bacağını arkaya doğru uzatmıştı, ayak parmak uçları karşıya doğrultmuştu ve bir tane üzümü nazikçe azına aldı. Elizabeth ve ben buna çok gülmüştük, fakat sanırım çok etkili bir şeydi, nadiren üçüncü üzümü alabiliyordun. (Norman, John, Assassin of Gor - Gorlu Süikastçi)

Parayı Kullanma

Bir kölenin paraya dokunması, genellikle yasaklanmıştır. Bir kölenin parayı efendisine götürmesi için, parayı genellikle kölenin ağzına yerleştirirler.
Bir alışveriş için, köle gönderildiğinde, elleri arkada bağlanır, para kesesi, sikkeler içinde, kölenin boynuna bağlanır, Benzer olarak, bir Sikke Kızı, efendisine para kazanmak için sokaklara yollandığında (seksüel hizmet karşılığında), parayı alabilmek için, para ya ağzının içine yerleştirilir veya bunu bir kasenin içine tükürür, veya bir kese bu amaçla kızın boynuna bağlanır.
Masanın yanında duran kişi, ancak kızı fark edebildi, bir tarsk sikkeyi kızın ağzına yerleştirdi ve kız, paga görevlisinin gözleri üzerindeyken, hemen tezgâhın bulunduğu yere döndü, sikkeyi bakır bir kasenin içine tükürdü. (Norman, John, Rogue of Gor - Gorlu Düzenbaz , sayfa 78)

İtaat Etme

Saygı göstermek, boyun eğme ve utanmada, başı, vücudu eğme veya diz çökme.
"İtaat Etme" pozisyonuna olabilecek bir örnek, kız dizleri üzerinde, vücudu eğik, efendisine hürmet etmektedir
Bir Gorlu köle kızın eğilmesi, onun itaat ettiğinin en iyi göstergesidir. Bu gösterim sıklıkla uygulansa da, bir köle kızın uyguladığı herhangi bir ifade, onun köle olduğunu kedisine gösterir ve bir erkeğin gücünün altında olduğunu. Bu gruptaki bütün hareketler “İtaat Etme” şeklinde sınıflandırılır.
Kız eğilir ve başını yere koyar, avuçları yerdedir, veya “bara” hareketini uygular, efendisinin ayaklarına doğru göğsünün üstüne dümdüz yatar (bellying), bazen efendisinin ayaklarına doğru sürünür. Bu iki harekette efendisine itaatini göstermek için onun ayaklarını, yalayıp öpebilir. Bazen efendisine emekleme pozisyonunda gelip, yana ve arkaya doğru kıvranabilir (burada seksüelitesini gösterir).
Efendisine itaat ettiğini göstermek için eğilmiş bir vaziyette, efendisinin kırbacını nazikçe, minnetle, sevgiyle ve tevazu ile öpebilir, yalayabilir. Bazen ondan efendisinin kırbacını yine tevazu ile emekleme pozisyonunda ve dişleri ve ağzıyla getirmesi beklenir.
Birçok Gor şehrinde, bir efendi, bir odaya girdiğinde, eğer köle odada bulunuyorsa, yukarıdaki ilk belirtilen, dizlerinin üzerinde, vücudu eğilmiş, kafası ve alnı yerde, avuç içleri yerde, itaat pozisyonunu alınarak köle efendisine saygı gösterir.

Köle Olarak Koşmak

Onun bir köle olarak koştuğunu gördüğümde, bazen ona nasıl köle olarak koşulduğu öğretildiğinde, çok güldürücüydü. Kısa, sık adımlarla, bacaklar neredeyse düz, ayakları neredeyse yerden çok az ayrılıyor, sırt düz, baş sola doğru dönük, kollar yanlarda, avuç içleri 45 derece dışarıda, koşmaktansa, daha çok bir dansçının hareket etmesine benziyor (Norman, John, Assassin of Gor – Gorlu Süikastçi, sayfa 45).
Köle Olarak Ayakta Durma
Bana yukarıdan baktı. Gorlu değerlendirmesi altında yüzüm kızardı.. Üzerimde sadece bir ip bağlıydı. “Bir köle olarak ayakta dur” dedi. Sırtım dik, kafam yukarıda, karnım içeride, kalçalarım dönük, güzel bir şekilde ayakta durdum. Hiçbir kadın bir Gorlu köle kız kadar güzel ayakta duramaz. “Mükemmel” dedi Ladlentender, dudaklarını şapırdatarak. “Eğer efendi memnun olduysa,” dedim. “Evet” dedi. “O zaman bu köle de memnun” dedim (Norman, John, Slave girl of Gor- Gorlu Köle Kız, sayfa 249).

Soyunma

Kelime kendini açıklasa da, bir köle kıza ne şekilde öğretildiğinde, çeşitli durumlarda, uygulandığında, bir sanata dönüşebilir. Bu emir yalnız bir el hareketiyle istenebilir. Söylenildiğine göre bir köle kız kendini bin şekilde teşhir edebilir.
Art arda iki hareket yaptı. İlk, sol omzun bulunduğu yere, bu stilde bir tünik giymiştim, orada çözebileceğim bir düğüm olurdu ve ikinci harekette, parmaklar açık, avuç içi yere dönüktü. Çabucak tüniğimi kafamdan çıkardım, kendimi onun önünde çırılçıplak soydum, ve ona arkamı dönüp karnımın üzerine doğru yerde uzandım, bacaklarım genişçe açık, kollarım meğilli olarak açıktı. (Norman, John, Witness of Gor - Gorlu Tanık, sayfa 10).

Bağlama Pozisyonları

Bir köleyi bağlamak için daha birçok bağlama pozisyonu bulunur. Bu köleyi sabitlemek için, emniyet altına almak için, kullanmak ya da nakledilmesi için kullanılır.

Bara

Bara, komutu aynı zamanda bir köleyi bağlamak için kullanılan standart komuttur. Gor’da bu kelime “karın” anlamına gelir. Bu komutu duyan köle karnının üzerine yatar, başını sola yatırır. Bağlamak için verildiğinden, kol bilekleri arkada çapraz ve ayak bilekleri çapraz şekilde tutulur ve efendisinin onu bağlamasını bekler.

Bracelets (Kelepçeler)

Bu komut köleyi emniyette almak için kullanılır. Bu komut köleye, köle kelepçeleri bağlanması için verilir. Köle ayakta veya diz çökmüş vaziyette olabilir. Kollarını arkada bekletir, yüzünü sola döndürür ve çenesini yukarıda dik vaziyette tutar.

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account