Shinju

Shinju (Japonca “inci” anlamına gelen), kadın göğüslerinin bağlanmasına atıfta bulunan bir kelimedir. "Shinju" nun "bikini, sütyen bağlaması" için otantik bir Japonca terim olduğu iddia edilir. Ancak, tarihi ya da şimdiki kinbaku'da "shinju" denilen böyle bir bağlama formu yoktur.

Kolları ve göğüsleri bağlama temel ya da geleneksel kinbaku formu "Ushiro Takatekote" olarak bilinir; Kolları arkaya alarak (ushiro) birbirine dirseklerle ölçü alınarak bağlamak (kote almak) şeklinde yapılır. Orijinal olarak, hojōjutsu (捕 縄 術) ya da Nawajutsu'nun (縄 術) samuray savaş sanatında bulunan bu temel kutu kol bağı, 19. yüzyılın sonlarında ve 20. yüzyılın başlarında erotik kullanıma evrimleşmiştir ve çoğu diğer geleneksel bağlama formlarına dayanmaktadır.

17.yüzyılda, geleneksel esaret, yasak aşk yaşayanlar tarafından intihar ritüeli olarak ta kullanılırdı. Yasak aşıklar, kendilerini birbirine bağlayarak, nehir, göl veya denize girer, boğularak intihar ederlerdi. Bu vakalar "Shinju intiharları" olarak bilinir.

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account