Orgazm kontrolü nün uygulamada pek çok form ve şekli vardır. İlişkideki dinamikler ve tercihlere göre metotlar farklı bile olsa; orgazm geciktirme, kısmi orgazm veya tamamen orgazmın yasaklanması gibi aşamalarda gerçekleşebilir. Tüm bu metotlar güvenlidir.

Orgazmın tetikleyicisi olan "uyarma" pek çok kişi tarafından ve kişilerin nasıl uyarılabileceği açısından farklıdır. Genellikle BDSM'de kullanılan yöntem, köle / itaatkarın cinsel organına erişemeyecek şekilde bağlanması ve uyarılarak orgazm olmasına yakın bir zamanda ara vermektir. Bu yöntem, bir köle / itaatkarın kendi kendine orgazmını, eğitiminin ilk safhalarında kontrol edemeyeceği, uyarıldığı zaman kontrolünü kaybedip gerekli noktada duramayacağı için tavsiye edilen bir yöntemdir. Orgazmın eşiğine kadar götürüp orada bırakmak ise bambaşka bir maharet olmakla birlikte, bunu bir efendi karşısındaki itaatkar / kölenin fiziksel durumuna göre deneme yanılma yöntemiyle kavrayabilmekte ve anlayabilmektedir.

Bazı efendiler, köle / itaatkarının yeteneklerine ve kontrolüne güvenerek mastürbasyon yaptırarak, orgazm kontrolü nü kendi kendine yapmasını istese de, bu aslında ilk eğitim safhalarında kesinlikle bir köleye bırakılmaması gereken bir durumdur. Elbette istisnai durumlar burada konu dışı.

Daha önceki yazılarımızda değindiğimiz gibi kölenin vücudu ve vücudunun  tüm kontrolü efendisinde olmalıdır. Tam da bu dayanak noktamızdan baktığımızda, kölenize orgazm ile ilgili bir kural koymak ve buna daimi uymasını sağlamak sizin görevinizdir. Orgazm Kontrolü için ilk kural "Orgazm olmak için her zaman izin isteyeceksin!"

Benim gibi düşünen bazı dominant karakterler orgazm kontrolü için, "eğer kölenin orgazmına hükmedebiliyorsa gerçekten efendisi olabilimişsindir" düsturunu benimserler. Orgazm kontrolü öyle bir noktadır ki, bir insan için kontrolü en zor olan fiziksel aktiviteye hükmetmek neredeyse aklına ve ruhuna da hükmetmenin anahtarı gibidir. Bu eğitimden sonra kölenin efendisine orgazm olabilmek için yalvaracağı anlarda (Ki bazen bir köleye efendisi aylarca yasak koyabilir) efendinin tek yapması gereken bu anın keyfini çıkartmaktır.

Elbette kendi adıma konuşacak olursam; bir erkek efendinin, kadın kölesinin vücudunu anlaması, tanıması, orgazmın nasıl olduğunu, g-noktasını, pelvik kasları, kegel egzersizini vs. bilmesi gerekiyor. Elbette bu benim fikrim. Ama hep söylediğimiz gibi anatomi bilgisi, çok da değil.. Birazcık anatomi bilgisi bizim için "ön şart".

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Üyelik Sözleşmesi
Herkesin topluluğumuza katılma ve görüşlerini ve bilgilerini sınırsızca paylaşma gücüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda BDSM Kültürü topluluğun tüm üyelerini korumak amacıyla sonsuz bir özgürlükten ziyade, başkalarının sınırlarını ihlal etmeyecek özgürlük tanımını kabul eder. BDSM Kültürü Kuralları, Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları toplu halde, kullanıcıların BDSM Kültürü\\\'nün hizmetlerine, etkinliklerine, performanslarına erişim ve kullanımının tabi olduğu \\\"BDSM Kültürü Kullanıcı Sözleşmesi\\\"ni meydana getirir. BDSM Kültürü\\\'nün online hizmetlerini kullanan, etkinliklerine, sosyal buluşmalarına, munchlarına erişen / katılan veya bu hizmetleri kullanan herkes BDSM Kültürü Kuralları\\\'nda açıklanan politikalara uymak zorundadır. Aksi halde, BDSM Kültürü, kendi çatısı altındaki topluluk üyelerini korumak için aşağıda belirtilen temel olay durumlarında, söz konusu yaptırımları uygulayabilir:
  • Topluluk üyelerinden herhangi birisi hakkında asılsız, dayanaksız veya ispatsız suçlamalarda bulunmak durumunda BDSM Kültürü tüm sosyal ve online etkinliklerine katılımınız engellenir.
  • Online veya fiziksel herhangi bir etkinlik, sosyal bir buluşmada herhangi birini taciz etmek, beden, inanç, cinsiyet, ırk, oryantasyon pozitif görüşlerimizin karşıtı bir tavır sergileyen ve rahatsızlık verenler etkinliklerimizden veya online hizmetlerimizden daimi bir şekilde men edilir.
  • Kendisi hakkında hatalı, aldatıcı bilgi verenler veya verdiğinden şüphe duyulanlardan bilgilerinin doğrulanması istenebilir
  • Online hizmetlerimizde mesajlaşma yoluyla taciz, tehdit, saldırı gibi davranışlar  sonucunda hesabınız blok edilir ve blok süresince herhangi bir etkinliğe katılmanız engellenir.
  • Topluluk içinde üyelerle session, organizasyon, seans başlıkları altında ticari amaç güden kişiler BDSM Kültürünün tüm etkinlik ve hizmetlerinden uzaklaştırılır.
  • Topluluk üyelerinden herhangi birine zarar verecek her türlü eylem kınanır ve zarar gören kişinin şikayetleri doğrultusunda gerekli yaptırımlar uygulanır. Bu yaptırımlara kişilerle müzakere edilerek karar verilir.
Zaman zaman bu Kuralları değiştirmemiz gerekebileceğini ve değişiklik hakkımızı her zaman saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın.

İçerik Sınırları ve BDSM Kültürü Hizmetlerinin Kullanımı

BDSM Kültürü başkasına ait görseli kendisininmiş gibi kullanan, bundan ticari veya bireysel kazanç elde etmek isteyen herkese karşı mesafeli davranır ve bunların gerçekleşmesi durumunda uyarılarak kaldırılması veya düzeltilmesi istenir. Kaldırılmadı ve düzeltilmedi ise hesabı askıya alınır. Başkalarına ait ve telif haklarıyla korunan içeriklere izin verilmez. Politika, siyaset ve din gibi konularda, başkalarının fikirlerine saygı duymayan, inanç özgürlüklerinin karşıtı beyanatlar veren veya yazan kim olursa olsun hesabı belirli bir süre askıya alınır ve gerekmesi halinde kapatılır.

Yasa dışı faaliyetler

Hizmetlerimiz, etkinliklerimiz, yasa dışı amaçlarla veya yasa dışı etkinliklerin sürdürülmesi için kullanılamaz. BDSM Kültürü ve etkinliklerini bir zemin olarak kullanarak, bu davranışları sergileyen kişi veya kişiler hakkında gerekli mercilere bilgi verilir ve takip edilir.

Ele geçirilen içeriğin dağıtılması

Kişisel bilgiler içeren, ele geçirme yoluyla ulaşılan ve insanları zarara veya tehlikeye uğratması muhtemel ya da ticari sırlar bulunduran içerikleri doğrudan dağıtmak üzere hizmetlerimizin veya etkinliklerimizin kullanılmasına izin vermeyiz. Ele geçirilen içeriğin doğrudan dağıtılması, bu içeriğin internette veya sitemizde yayınlanması ya da başka web sitelerinde barındırılan ele geçirilmiş içeriğe doğrudan bağlantı verilmesi anlamına gelir.

Etkinliklere Katılım

BDSM Kültürü etkinliklerine, kayıtlı her üye katılabilir. Etkinliklere katılmak için ilk kez başvuran her hesap titizlikle incelenir ve gerekli olması durumunda telefon veya yüz yüze görüşme talep edilerek topluluğun diğer üyelerinin güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu şartı kabul etmeyen hesaplar askıya alınır veya bloklanır. Etkinlikler herhangi bir sosyal buluşmadan farklı değildir. İnsanların tanışmaları, gündemdeki konulardan konuşmaları, birlikte bir şeyler içilmesi hedeflenmiştir. Farklı beklentilerle bu buluşmalara katıldığı tespit edilen veya topluluk üyelerimizden birinin güvenlik endişeleri oluşması durumunda, şikayetler dikkatlice incelenir ve taraflara bildirilir.

Taciz İçeren Davranışlar

Birini hedef alarak taciz eden ya da rahatsızlık veren davranışlarda bulunamaz veya başkalarını buna teşvik edemezsiniz. Başka birine sataşma, tehdit etme veya susturmaya yönelik teşebbüsleri taciz içeren davranış olarak kabul ediyoruz. Karalama veya benzer bir dil kullanan, kişiyi hedef alan aşırı agresif hakaretlere karşı oldukça hassasız. Bazı kişiler belirli ifadeleri saldırgan olarak değerlendirse de aşağılayıcı ifadelerin kullanıldığı her durumda önlem almayacağımızı lütfen unutmayın. [kleo_divider type=\"full|long|double|short\" double=\"yes|no\" position=\"center|left|right\" text=\"\" class=\"\" id=\"\"]
Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum