Orgazm kontrolü nün uygulamada pek çok form ve şekli vardır. İlişkideki dinamikler ve tercihlere göre metotlar farklı bile olsa; orgazm geciktirme, kısmi orgazm veya tamamen orgazmın yasaklanması gibi aşamalarda gerçekleşebilir. Tüm bu metotlar güvenlidir.

Orgazmın tetikleyicisi olan "uyarma" pek çok kişi tarafından ve kişilerin nasıl uyarılabileceği açısından farklıdır. Genellikle BDSM'de kullanılan yöntem, köle / itaatkarın cinsel organına erişemeyecek şekilde bağlanması ve uyarılarak orgazm olmasına yakın bir zamanda ara vermektir. Bu yöntem, bir köle / itaatkarın kendi kendine orgazmını, eğitiminin ilk safhalarında kontrol edemeyeceği, uyarıldığı zaman kontrolünü kaybedip gerekli noktada duramayacağı için tavsiye edilen bir yöntemdir. Orgazmın eşiğine kadar götürüp orada bırakmak ise bambaşka bir maharet olmakla birlikte, bunu bir efendi karşısındaki itaatkar / kölenin fiziksel durumuna göre deneme yanılma yöntemiyle kavrayabilmekte ve anlayabilmektedir.

Bazı efendiler, köle / itaatkarının yeteneklerine ve kontrolüne güvenerek mastürbasyon yaptırarak, orgazm kontrolü nü kendi kendine yapmasını istese de, bu aslında ilk eğitim safhalarında kesinlikle bir köleye bırakılmaması gereken bir durumdur. Elbette istisnai durumlar burada konu dışı.

Daha önceki yazılarımızda değindiğimiz gibi kölenin vücudu ve vücudunun  tüm kontrolü efendisinde olmalıdır. Tam da bu dayanak noktamızdan baktığımızda, kölenize orgazm ile ilgili bir kural koymak ve buna daimi uymasını sağlamak sizin görevinizdir. Orgazm Kontrolü için ilk kural "Orgazm olmak için her zaman izin isteyeceksin!"

Benim gibi düşünen bazı dominant karakterler orgazm kontrolü için, "eğer kölenin orgazmına hükmedebiliyorsa gerçekten efendisi olabilimişsindir" düsturunu benimserler. Orgazm kontrolü öyle bir noktadır ki, bir insan için kontrolü en zor olan fiziksel aktiviteye hükmetmek neredeyse aklına ve ruhuna da hükmetmenin anahtarı gibidir. Bu eğitimden sonra kölenin efendisine orgazm olabilmek için yalvaracağı anlarda (Ki bazen bir köleye efendisi aylarca yasak koyabilir) efendinin tek yapması gereken bu anın keyfini çıkartmaktır.

Elbette kendi adıma konuşacak olursam; bir erkek efendinin, kadın kölesinin vücudunu anlaması, tanıması, orgazmın nasıl olduğunu, g-noktasını, pelvik kasları, kegel egzersizini vs. bilmesi gerekiyor. Elbette bu benim fikrim. Ama hep söylediğimiz gibi anatomi bilgisi, çok da değil.. Birazcık anatomi bilgisi bizim için "ön şart". [/rml_read_more]

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2020 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account