"Türkiye'de Yükselen Akım : BDSM" adıyla DevrimEkitap tarafından yayınlanan "Handan Kaya" isimli bir mahlas kullanılarak 26.82TL ye satışa çıkan bu e-kitabın tüm içeriği http://bdsmkulturu.com sitemizden alınmış ve izin alınmaksızın yayınlanmıştır.

http://Dr.com.tr gibi mecralarda satışa sunulan bu ekitabın içeriği ve en önemli parçaları olan çalışmalarımız Ekim 2017 tarihinde ve Şubat 2018 tarhilerinde sosyal medya kanallarımızda paylaşılmış, http://web.archive.org gibi tüm önemli sitelerin içeriklerini barındıran mecralarda bu makalelerimizin yayınlandığı tarihler ve sayfalar kayıt altına alınmıştır. D&R gibi platformlarda satışa sunulabilen bu "eserin!" yayın haklarını ihlal ettiği açıkça ortadadır. Makale ve yazılarımızdan devşirilen bu e-kitap etik kuralları ihlal etmekle kalmayıp, yasal ve hukuki zeminde de emek hırsızlığının tipik örneğini oluşturmuştur. Kopyala / Yapıştır yöntemi ile yazılan (!) VE Nisan 2019'da satışa çıkartılan bu ekitabın içeriklerinden örnekler;

KİTAP: https://bit.ly/2J3gUvL
BDSM KÜLTÜRÜ : https://bdsmkulturu.com/2017/10/bdsmnin-genis-tarihi-1.html

KİTAP : https://bit.ly/2J4WMcG
BDSM KÜLTÜRÜ : https://bdsmkulturu.com/2018/02/bdsm-nedir-ne-degildir.html

Kitabın tüm ücretsiz önizlemeleri, sitemiz içeriğinden aynen alınmış, önizleme yapamadığımız kısımların da sitemizin içerikleriyle hazırlandığı konusunda eminiz. Bu kitabın alınması ve satılması ne ahlaki ne de yasaldır.

BDSM Kültürü Ekibi

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account