Çoğunluğu BDSMtest.org altyapısından alınmış olan sorularla hazırlanan testimizin algoritması ve altyapısı tamamen farklıdır. Testimizin sonuç linki veritabanımızda saklanır ve istediğiniz zaman paylaşabilir durumda kalır. Testin algoritmasının ve yazılımının bdsmtest.org dan tamamen farklı ve aynı sonuçları vermeyeceğini bilmeniz gerekir. Gelecekte daha kapsamlı olmasını ve yeni sorularla daha geniş bir alana yaymayı umuyoruz. Sizler testi yanıtladıkça gelişimine katkıda bulunacağınızı ve daha iyi bir hale getirmekte yardımcı olacağınızı unutmayın.

BDSM Testi sorularını cevaplarken emin olmadığınız cevaplar için “Fikrim Yok” seçeneğini seçiniz. Kesinlikle Evet ve Kesinlikle Hayır yanıtlarını sadece %100 emin olduğunuz durumlarda seçiniz. Bu test bir bireyin cinsel eğilimini kesin sonuçlarla belirlemez. Baz alınan ölçek test sonuçları göstergesinde belirtilecek olan sonuçlara göre formüle edilmiştir. Bu sebeple dürüst yanıtlar vermeniz doğru bir sonuç almanız için önemlidir.

Bu bdsm testi henüz Beta ve geliştirme aşamasındadır. Alacağınız sonuçlar ölçeklerde zaman içinde yapacağımız iyileştirmelerle değişebilir. Test Sonucu sayfasının linki size özeldir. Bu linki sürekli testinizi incelemek için kullanabilirsiniz.

BDSM VE CİNSEL YÖNELİM TESTİNE GİT Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account