Ayrıca autonpiofili olarak bilinen parafilik infantilizm, psikoseksüel infantilizm ve yetişkin bebek sendromu, bebek benzeri bir duruma gerilemenin rol oynadığı cinsel bir fetiştir. Davranışlar bir biberondan beslenmek veya çocuk bezi giymek (bebek bezi fetişizm) gibi faaliyetler içerebilir. Bireyler ebeveyn / besleyici olarak, veya sadist / mazoşist, zorlayıcı, cezalandırıcı veya küçük düşürücü olabilirler. Bebek bezi fetişizmi, cinsel veya erotik nedenlerle çocuk bezi giyen "bebek bezi severleri" içerir, ancak bebek benzeri davranışları içermeyebilir. Her ikisini de deneyimleyen bireylere yetişkin bebek / bebek bezi sever (AB / DL - adult baby/diaper lovers) denir. İnfantilistler için tanınmış bir etiyoloji yoktur ve bu konuda çok az araştırma yapılmıştır. Mazoşizm ve çeşitli başka paraphilias ile bağlantıları bulunur. 

Bebeklik için tanınmış bir etiyoloji yoktur ve bu konuda çok az araştırma yapılmıştır. Mazoşizm ve çeşitli başka paraphilias ile bağlantılıdır. Yaygın olarak pedofili ile karıştırılsa da, iki durum farklıdır ve infantilistler çocukları cinsel partner olarak istemezler. Herhangi bir fikir birliği olmamasına rağmen infantilistlerin, değişmiş duygu durumları, erozyona uğramış hedefleri ve erotik hedeflerde hatalar gibi çeşitli sapmalarının olduğu öne sürülmüştür.

Infantilist topluluklarda, iki ana tip bulunduğu görülmüştür. Adult Baby ve Sissy Baby (tipik olarak kadınsı kıyafet giyme eğilimi olan). Çocuk bezleri giyen ancak bebek gibi davranmayan bebekler ya da bebek bezi giyen erotik bebek bezleri ya da çocuk bezlerini baskınlık ve boyun eğdirmenin bir yolu olarak kullanan sadomazoşistler de vardır. Kategoriler farklı olmasına rağmen, uygulamada her grupta bulunan davranışlar sıklıkla benzerdir. Faaliyetlerde, yetişkin bebekler biberonla beslenme, uyku öncesinde banyo, pudralanma ve bez değiştirilme gibi ebeveyn-bebek rollerini içerir. Bazı infantilistler için ritüeller, altına ıslatma veya kirli olması nedeniyle azarlanmayı, tokatlanmayı içerebilir. Bu son durumda uyarılma durumu mazoşisttir. Diğerleri, yalnızca yetişkin hayatının sorumluluklarını yerine getirme ya da "sürdürme arzusu" na dayanarak, nazik ya da besleyici muameleyi arzu edebilirler. Bu türden çocukluktan elde edilen erotik zevk, orgazma ulaşmada cinsel ilişkiye duyulan ihtiyacın yerini alabilir.

Katılımcıların % 93'ü erkek (trans bireyler hariç), erkeklerin % 58'i ve kadınların % 34'ü heteroseksüel olan bir AB / DL araştırmasında, erkeklerin ortalama 11 yaşında AB / DL ile ilgilenmeye başladıkları ve kadınlarda ise 12 ila 16 yaşlarında ilgilenmeye başladıkları tespit edilmiştir. En sık yapılan faaliyetler çocuk bezi giymek, altını ıslatmak ve diğer bebek ürünlerini kullanmaktı. Erkeklerin % 87'si ve kadınların % 91'i AB / DL'lerin ilişkilerinde önemli bir sorun ya da sıkıntı yaşamadıklarını belirtmişlerdir.

Yetişkin Bebek Belgeselini İzlemenizi Öneririz

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2020 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account