Ayrıca autonpiofili olarak bilinen parafilik infantilizm, psikoseksüel infantilizm ve yetişkin bebek sendromu, bebek benzeri bir duruma gerilemenin rol oynadığı cinsel bir fetiştir. Davranışlar bir biberondan beslenmek veya çocuk bezi giymek (bebek bezi fetişizm) gibi faaliyetler içerebilir. Bireyler ebeveyn / besleyici olarak, veya sadist / mazoşist, zorlayıcı, cezalandırıcı veya küçük düşürücü olabilirler. Bebek bezi fetişizmi, cinsel veya erotik nedenlerle çocuk bezi giyen "bebek bezi severleri" içerir, ancak bebek benzeri davranışları içermeyebilir. Her ikisini de deneyimleyen bireylere yetişkin bebek / bebek bezi sever (AB / DL - adult baby/diaper lovers) denir. İnfantilistler için tanınmış bir etiyoloji yoktur ve bu konuda çok az araştırma yapılmıştır. Mazoşizm ve çeşitli başka paraphilias ile bağlantıları bulunur. 

Bebeklik için tanınmış bir etiyoloji yoktur ve bu konuda çok az araştırma yapılmıştır. Mazoşizm ve çeşitli başka paraphilias ile bağlantılıdır. Yaygın olarak pedofili ile karıştırılsa da, iki durum farklıdır ve infantilistler çocukları cinsel partner olarak istemezler. Herhangi bir fikir birliği olmamasına rağmen infantilistlerin, değişmiş duygu durumları, erozyona uğramış hedefleri ve erotik hedeflerde hatalar gibi çeşitli sapmalarının olduğu öne sürülmüştür.

Infantilist topluluklarda, iki ana tip bulunduğu görülmüştür. Adult Baby ve Sissy Baby (tipik olarak kadınsı kıyafet giyme eğilimi olan). Çocuk bezleri giyen ancak bebek gibi davranmayan bebekler ya da bebek bezi giyen erotik bebek bezleri ya da çocuk bezlerini baskınlık ve boyun eğdirmenin bir yolu olarak kullanan sadomazoşistler de vardır. Kategoriler farklı olmasına rağmen, uygulamada her grupta bulunan davranışlar sıklıkla benzerdir. Faaliyetlerde, yetişkin bebekler biberonla beslenme, uyku öncesinde banyo, pudralanma ve bez değiştirilme gibi ebeveyn-bebek rollerini içerir. Bazı infantilistler için ritüeller, altına ıslatma veya kirli olması nedeniyle azarlanmayı, tokatlanmayı içerebilir. Bu son durumda uyarılma durumu mazoşisttir. Diğerleri, yalnızca yetişkin hayatının sorumluluklarını yerine getirme ya da "sürdürme arzusu" na dayanarak, nazik ya da besleyici muameleyi arzu edebilirler. Bu türden çocukluktan elde edilen erotik zevk, orgazma ulaşmada cinsel ilişkiye duyulan ihtiyacın yerini alabilir.

Katılımcıların % 93'ü erkek (trans bireyler hariç), erkeklerin % 58'i ve kadınların % 34'ü heteroseksüel olan bir AB / DL araştırmasında, erkeklerin ortalama 11 yaşında AB / DL ile ilgilenmeye başladıkları ve kadınlarda ise 12 ila 16 yaşlarında ilgilenmeye başladıkları tespit edilmiştir. En sık yapılan faaliyetler çocuk bezi giymek, altını ıslatmak ve diğer bebek ürünlerini kullanmaktı. Erkeklerin % 87'si ve kadınların % 91'i AB / DL'lerin ilişkilerinde önemli bir sorun ya da sıkıntı yaşamadıklarını belirtmişlerdir.

Yetişkin Bebek Belgeselini İzlemenizi Öneririz

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Üyelik Sözleşmesi
Herkesin topluluğumuza katılma ve görüşlerini ve bilgilerini sınırsızca paylaşma gücüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda BDSM Kültürü topluluğun tüm üyelerini korumak amacıyla sonsuz bir özgürlükten ziyade, başkalarının sınırlarını ihlal etmeyecek özgürlük tanımını kabul eder. BDSM Kültürü Kuralları, Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları toplu halde, kullanıcıların BDSM Kültürü\\\'nün hizmetlerine, etkinliklerine, performanslarına erişim ve kullanımının tabi olduğu \\\"BDSM Kültürü Kullanıcı Sözleşmesi\\\"ni meydana getirir. BDSM Kültürü\\\'nün online hizmetlerini kullanan, etkinliklerine, sosyal buluşmalarına, munchlarına erişen / katılan veya bu hizmetleri kullanan herkes BDSM Kültürü Kuralları\\\'nda açıklanan politikalara uymak zorundadır. Aksi halde, BDSM Kültürü, kendi çatısı altındaki topluluk üyelerini korumak için aşağıda belirtilen temel olay durumlarında, söz konusu yaptırımları uygulayabilir:
  • Topluluk üyelerinden herhangi birisi hakkında asılsız, dayanaksız veya ispatsız suçlamalarda bulunmak durumunda BDSM Kültürü tüm sosyal ve online etkinliklerine katılımınız engellenir.
  • Online veya fiziksel herhangi bir etkinlik, sosyal bir buluşmada herhangi birini taciz etmek, beden, inanç, cinsiyet, ırk, oryantasyon pozitif görüşlerimizin karşıtı bir tavır sergileyen ve rahatsızlık verenler etkinliklerimizden veya online hizmetlerimizden daimi bir şekilde men edilir.
  • Kendisi hakkında hatalı, aldatıcı bilgi verenler veya verdiğinden şüphe duyulanlardan bilgilerinin doğrulanması istenebilir
  • Online hizmetlerimizde mesajlaşma yoluyla taciz, tehdit, saldırı gibi davranışlar  sonucunda hesabınız blok edilir ve blok süresince herhangi bir etkinliğe katılmanız engellenir.
  • Topluluk içinde üyelerle session, organizasyon, seans başlıkları altında ticari amaç güden kişiler BDSM Kültürünün tüm etkinlik ve hizmetlerinden uzaklaştırılır.
  • Topluluk üyelerinden herhangi birine zarar verecek her türlü eylem kınanır ve zarar gören kişinin şikayetleri doğrultusunda gerekli yaptırımlar uygulanır. Bu yaptırımlara kişilerle müzakere edilerek karar verilir.
Zaman zaman bu Kuralları değiştirmemiz gerekebileceğini ve değişiklik hakkımızı her zaman saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın.

İçerik Sınırları ve BDSM Kültürü Hizmetlerinin Kullanımı

BDSM Kültürü başkasına ait görseli kendisininmiş gibi kullanan, bundan ticari veya bireysel kazanç elde etmek isteyen herkese karşı mesafeli davranır ve bunların gerçekleşmesi durumunda uyarılarak kaldırılması veya düzeltilmesi istenir. Kaldırılmadı ve düzeltilmedi ise hesabı askıya alınır. Başkalarına ait ve telif haklarıyla korunan içeriklere izin verilmez. Politika, siyaset ve din gibi konularda, başkalarının fikirlerine saygı duymayan, inanç özgürlüklerinin karşıtı beyanatlar veren veya yazan kim olursa olsun hesabı belirli bir süre askıya alınır ve gerekmesi halinde kapatılır.

Yasa dışı faaliyetler

Hizmetlerimiz, etkinliklerimiz, yasa dışı amaçlarla veya yasa dışı etkinliklerin sürdürülmesi için kullanılamaz. BDSM Kültürü ve etkinliklerini bir zemin olarak kullanarak, bu davranışları sergileyen kişi veya kişiler hakkında gerekli mercilere bilgi verilir ve takip edilir.

Ele geçirilen içeriğin dağıtılması

Kişisel bilgiler içeren, ele geçirme yoluyla ulaşılan ve insanları zarara veya tehlikeye uğratması muhtemel ya da ticari sırlar bulunduran içerikleri doğrudan dağıtmak üzere hizmetlerimizin veya etkinliklerimizin kullanılmasına izin vermeyiz. Ele geçirilen içeriğin doğrudan dağıtılması, bu içeriğin internette veya sitemizde yayınlanması ya da başka web sitelerinde barındırılan ele geçirilmiş içeriğe doğrudan bağlantı verilmesi anlamına gelir.

Etkinliklere Katılım

BDSM Kültürü etkinliklerine, kayıtlı her üye katılabilir. Etkinliklere katılmak için ilk kez başvuran her hesap titizlikle incelenir ve gerekli olması durumunda telefon veya yüz yüze görüşme talep edilerek topluluğun diğer üyelerinin güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu şartı kabul etmeyen hesaplar askıya alınır veya bloklanır. Etkinlikler herhangi bir sosyal buluşmadan farklı değildir. İnsanların tanışmaları, gündemdeki konulardan konuşmaları, birlikte bir şeyler içilmesi hedeflenmiştir. Farklı beklentilerle bu buluşmalara katıldığı tespit edilen veya topluluk üyelerimizden birinin güvenlik endişeleri oluşması durumunda, şikayetler dikkatlice incelenir ve taraflara bildirilir.

Taciz İçeren Davranışlar

Birini hedef alarak taciz eden ya da rahatsızlık veren davranışlarda bulunamaz veya başkalarını buna teşvik edemezsiniz. Başka birine sataşma, tehdit etme veya susturmaya yönelik teşebbüsleri taciz içeren davranış olarak kabul ediyoruz. Karalama veya benzer bir dil kullanan, kişiyi hedef alan aşırı agresif hakaretlere karşı oldukça hassasız. Bazı kişiler belirli ifadeleri saldırgan olarak değerlendirse de aşağılayıcı ifadelerin kullanıldığı her durumda önlem almayacağımızı lütfen unutmayın. [kleo_divider type=\"full|long|double|short\" double=\"yes|no\" position=\"center|left|right\" text=\"\" class=\"\" id=\"\"]
Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum