BDSM topluluklarında sıkça duyarız. Ülkemizde de belli sosyal ağlar üzerinde tertip edilen farklı oluşumlar mevcut. BDSMTurkey.com ve Fetlife.com gibi. Munch, BDSM'e ilgi duyan kişilerin gayri resmi bir şekilde toplanarak sosyalleşmelerini sağlar. Munch'lar en çok halka açık yerlerde gerçekleştirilir, restaurant, meyhane, bar.. Munch' lar herhangi bir eğitim veya faaliyet değil, toplumsal ve sosyal bir etkinliktir. Munch'lar nispeten çok fazla kişinin katılmadığı küçük topluluklar halinde ve belli katılım  protokolleri ile tanışma amaçlıdır. Çoğu munch çevrimiçi sosyal ağlarda kamuya açıklanır ve başvurular da genellikle belli kurallar çerçevesinde yapılır. Muchlarda ki protokol ve kurallar benzer olmasına rağmen organize eden kişi ve topluluklara göre de değişir. .

Nasıl Katılırım? Amaç Ne?

Katılmak oldukça kolay. Sitemizde etkinlikler sayfasında size uygun bir etkinlik var ise kaydınızı oluşturabilirsiniz. Her yeni katılımcı BDSM Kültürü kurallarını kabul etmiş sayılır ve etkinliklere bilinçli bir tercih yaparak gelmiştir. Rahat olmanız için elimizden geleni yapacak, sizi diğer insanlarla tanıştıracak, onlarla sohbet edeceğiniz olanakları sağlayacak ve başkalarının tecrübelerini, görüşlerini paylaşacağı ve bazen sizin de merak ettiklerinizi kurallar çerçevesinde sorarak öğreneceğiniz bir ortam oluşturacağız. Amacımız yalnız olmadığınızı size hatırlatmak ve yeni insanlarla tanıştırmak.

Nerede Buluşuyorsunuz?

Etkinlikler cafe, restaurant, bar veya buna benzer sosyal alanlarda gerçekleşir. Bu kamusal alanlar, araştırılır ve mekan bilgisi katılımcılarımızla önceden paylaşılır. Tamamen vanilla bir mekan olduğuna dikkatinizi çekmek isteriz. Bu ortamda konuşacağımız şeyler başkasını rahatsız etmeyecek konu başlıklarında cereyan eder ve başkalarının da sizi rahatsız etmemesini sağlamak için efor sarf ederiz.

Ya Güvenliğim?

Kendinizi korumak için gerçek adınızı kullanmayabilirsiniz. Kimse size gerçek adınızı, işinizi sormaz, elbette siz belirtmek isterseniz o başka. Buluşma süresince video, fotoğraf çekimi yasaktır ve bu kuralı oldukça ciddiye alırız. Ama yine de çekmek isteyen olması halinde ekip üyelerimize haber vermek koşulu bulunur.

Herkes Gelebilir mi?

Herhangi bir cinsiyet, eğilim, kimlik, din, ırk v.s 'a sahip olan herkes gelebilir. Tüm insanları sadece insan olarak görmek gerektiğine inanıyor ve bunu savunuyoruz. Eğiliminiz veya cinsel kimliğinizi önemsiyor ve bunu sorgulamıyoruz. Kinky eğilimlerinizi, fetişlerinizi, itaatkar, master, dominant.. Bu kimliklerinizi muncha gelmeden önce evinizde bırakmanızı ve tüm önyargılarınızdan uzaklaşarak gelmenizi isteriz. Tek istediğimiz bir insan daha kazanabilmek ve onu da topluluğumuzun geri kalanıyla tanıştırabilmek.

Pek Çok Sorum Var Ne Yapmalıyım?

Sorun. Aklınıza gelen her şeyi sorun. Unutmayın ki bu buluşmalarımızın tek amacı eğlenmek değil. Aynı zamanda bilgilerimizi, tecrübelerimizi de aktarmayı hedefliyoruz. Sorduğunuz her soruya mutlaka yanıt alacak ve kendinizle ilgili pek çok yeni keşif yapabileceksiniz. Rahat olun ve sadece sorun.

Munch kuralları için https://bdsmkulturu.com/munch-kurallari

 

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account