Experimentalist (deneyci), yeni şeyler denemekten çekinmeyen, meraklı ve çok fazla soru soran bir arketiptir. İlgi alanlarının ne olduğunu keşfetmek, neye yatkın olduklarını anlamak için pek çok şeyi yaşayarak dener ve rotalarını çizmeye çalışırlar.

Experimentalistler yeni fikirlere daima açıktır. Bundan heyecan duyar ve sabırsızlanırlar. Bir şeyler hakkında okumak ve belirli sahneler veya aktiviteler hakkında sorular sormak, çoğu experimentalist'in başladığı yerdir, ancak bir kez bir fikir üzerinde durduklarında, kendilerine bir şans vermek isterler. Bir experimentalist'in, yeni bir şeyi denemeden önce tüm güvenlik bilgilerini alması çok önemlidir. Hevesleri ve merakları güvenlik önlemlerini görmezden gelebilir, kendilerini tehlikeli bir duruma sokabilirler.

Hangi Arketip İle En İyi Uyumu Sağlarlar

Experimentalistler en iyi uyumu yine başka bir experimentalist ile sağlayacaktır. Diğer arketipler onun için sıkıcı ve sıradan gelecek, bir süre sonra yeni bir şey deneme ihtiyacı baş gösterecektir. Yeniliğe açık olmakla experimentalist olmak arasında derin bir fark vardır. Bir experimentalist hayatına yeni bir şeyi sokmak değil, bir yeni deneyimler yığınına dalmak ister. Onun bir parçası olmak ve onunla hevesi geçene kadar bütünleşmek ister. Bunu da ancak bir başka experimentalist ile yapabilir.

Tags:
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2020 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account