BDSM Mantra

Davranışların pekişmesinde, kölenizin güne nasıl başladığı nasıl bitirdiği ve ona verdiğiniz Mantra'yı benimsemesi çok önemlidir. Aklı sürekli olarak yaptıklarına ve davranışlarına odaklanarak, hata yapma payı minimum düzeye indirilir. Buradaki örnek Mantrayı siz istediğiniz şekilde güncelleyebilir ve kullanabilirsiniz. Raporları günlük olarak (Sabah - Akşam) e-posta ile göndermesini sağlamalısınız.

Günde iki kez köle/itaatkarınızın size detaylı bir rapor yollamasını sağlamalısınız. Bu raporlar:

İlk Rapor:

Konu satırına Sabah Raporu (tarih) yazılır.
Rapora dahil edilecekler:
 1. Gün için yapılmış planlar.
 2. Tamamlanmamış görevlerin durumu.
 3. Önceki gece tamamlanan görevler ve ritüeller.
 4. Master'a yararlı olacağına inandığınız ek bilgiler.
 5. Nasıl uyandı (İyi uyudu, enerjik..vs.).

İkinci rapor:

Konu satırına Akşam Raporu (tarih) yazılır.
Rapora Eklenecekler:
 1. Günlük faaliyet raporu.
 2. Sorunlar veya sorular.
 3. Tamamlanan Ritüeller (varsa).
 4. Ceza veya disiplin görevleri.
 5. Gün boyu cinsel istek/haz durumu.
 6. Bildirmeniz gereken diğer bilgiler.

Köle'nin Mantra'sı:

Siz aşağıdaki nokta ile boş bırakılmış alanları veya diğer kısımlarını istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Bunu günlük olarak uygulamaları, okumalı ve bunu sabah veya akşam yatmadan önce tekrarlamasını sağlamalısınız. Bu onun kişisel marşı gibi olmalı.
Bu Kuralları (mantra) öğreneceksin ve onu her gün okuyacaksın:
Köleniz ...... daima istekli olacak,
Efendimin bana verdiği şeyi almak için ...
Efendimden yoksun kalmamak için ...
Ruhumu ve aklımı efendim için ...
Efendimden gelen acılar benim için ...
Efendimin bana öğrettiği şeyi öğrenmek için ...
Efendime aidiyetimi göstermek için, ...
Efendimin emirlerini yerine getirmek için ...
Daima efendimin istediği gibi ve istediği şekilde olacağım.

 

Tags:
2 Yorum
 1. Adsız 4 sene önce

  Bence, mantra olarak seçilen cümleler sadece okunmamali. Öğrenmenin en kalıcı yolu olarak her gün yazilarak tekrar edilmeli. Özel bir deftere Efendi tarafindan belirlenen saatte, belirlenen sürede ve belirlenen sayıda. Ve tabi ki gerçekten yapi yapmadığını hergün kontrol altinda tutarak.

 2. Sahip Serter 3 ay önce

  Bu bahsi gecen konu bilhassa köle eğitiimi süreçlerinde sahiden de çok önemlidir. Zira köle kavramının özünde olan kişisel irade yetersizliğini /eksikliğini dışarıdan daha güçlü bir iradenin etkisiyle giderme olgusu, ancak Efendi’nin gücünün ve etkisinin sürekli yüceltilmesi ile etkili olabilmektedir.

  Tam bu noktada bilhassa son dönemlerde meydana gelen pandemi ve buna bağlı oluşan zorunlu dijitalleşme yüzünden ben köle eğitiminde bu tip mantraları sadece bütün olsrak günlük olarak değil, ilaveten parcalar halinde, gönderilen her bir mesaj sonrasında ayrı ayrı iletime zorunluluğu ile kullanmaya başladım. Bu şekilde hem reelde olamamanın etkisini biraz olsun azaltma hem de kölemin sahbini daha yakından hissedebilmesini sağamaya çalıştım.

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Üyelik Sözleşmesi
Herkesin topluluğumuza katılma ve görüşlerini ve bilgilerini sınırsızca paylaşma gücüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda BDSM Kültürü topluluğun tüm üyelerini korumak amacıyla sonsuz bir özgürlükten ziyade, başkalarının sınırlarını ihlal etmeyecek özgürlük tanımını kabul eder. BDSM Kültürü Kuralları, Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları toplu halde, kullanıcıların BDSM Kültürü\\\'nün hizmetlerine, etkinliklerine, performanslarına erişim ve kullanımının tabi olduğu \\\"BDSM Kültürü Kullanıcı Sözleşmesi\\\"ni meydana getirir. BDSM Kültürü\\\'nün online hizmetlerini kullanan, etkinliklerine, sosyal buluşmalarına, munchlarına erişen / katılan veya bu hizmetleri kullanan herkes BDSM Kültürü Kuralları\\\'nda açıklanan politikalara uymak zorundadır. Aksi halde, BDSM Kültürü, kendi çatısı altındaki topluluk üyelerini korumak için aşağıda belirtilen temel olay durumlarında, söz konusu yaptırımları uygulayabilir:
 • Topluluk üyelerinden herhangi birisi hakkında asılsız, dayanaksız veya ispatsız suçlamalarda bulunmak durumunda BDSM Kültürü tüm sosyal ve online etkinliklerine katılımınız engellenir.
 • Online veya fiziksel herhangi bir etkinlik, sosyal bir buluşmada herhangi birini taciz etmek, beden, inanç, cinsiyet, ırk, oryantasyon pozitif görüşlerimizin karşıtı bir tavır sergileyen ve rahatsızlık verenler etkinliklerimizden veya online hizmetlerimizden daimi bir şekilde men edilir.
 • Kendisi hakkında hatalı, aldatıcı bilgi verenler veya verdiğinden şüphe duyulanlardan bilgilerinin doğrulanması istenebilir
 • Online hizmetlerimizde mesajlaşma yoluyla taciz, tehdit, saldırı gibi davranışlar  sonucunda hesabınız blok edilir ve blok süresince herhangi bir etkinliğe katılmanız engellenir.
 • Topluluk içinde üyelerle session, organizasyon, seans başlıkları altında ticari amaç güden kişiler BDSM Kültürünün tüm etkinlik ve hizmetlerinden uzaklaştırılır.
 • Topluluk üyelerinden herhangi birine zarar verecek her türlü eylem kınanır ve zarar gören kişinin şikayetleri doğrultusunda gerekli yaptırımlar uygulanır. Bu yaptırımlara kişilerle müzakere edilerek karar verilir.
Zaman zaman bu Kuralları değiştirmemiz gerekebileceğini ve değişiklik hakkımızı her zaman saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın.

İçerik Sınırları ve BDSM Kültürü Hizmetlerinin Kullanımı

BDSM Kültürü başkasına ait görseli kendisininmiş gibi kullanan, bundan ticari veya bireysel kazanç elde etmek isteyen herkese karşı mesafeli davranır ve bunların gerçekleşmesi durumunda uyarılarak kaldırılması veya düzeltilmesi istenir. Kaldırılmadı ve düzeltilmedi ise hesabı askıya alınır. Başkalarına ait ve telif haklarıyla korunan içeriklere izin verilmez. Politika, siyaset ve din gibi konularda, başkalarının fikirlerine saygı duymayan, inanç özgürlüklerinin karşıtı beyanatlar veren veya yazan kim olursa olsun hesabı belirli bir süre askıya alınır ve gerekmesi halinde kapatılır.

Yasa dışı faaliyetler

Hizmetlerimiz, etkinliklerimiz, yasa dışı amaçlarla veya yasa dışı etkinliklerin sürdürülmesi için kullanılamaz. BDSM Kültürü ve etkinliklerini bir zemin olarak kullanarak, bu davranışları sergileyen kişi veya kişiler hakkında gerekli mercilere bilgi verilir ve takip edilir.

Ele geçirilen içeriğin dağıtılması

Kişisel bilgiler içeren, ele geçirme yoluyla ulaşılan ve insanları zarara veya tehlikeye uğratması muhtemel ya da ticari sırlar bulunduran içerikleri doğrudan dağıtmak üzere hizmetlerimizin veya etkinliklerimizin kullanılmasına izin vermeyiz. Ele geçirilen içeriğin doğrudan dağıtılması, bu içeriğin internette veya sitemizde yayınlanması ya da başka web sitelerinde barındırılan ele geçirilmiş içeriğe doğrudan bağlantı verilmesi anlamına gelir.

Etkinliklere Katılım

BDSM Kültürü etkinliklerine, kayıtlı her üye katılabilir. Etkinliklere katılmak için ilk kez başvuran her hesap titizlikle incelenir ve gerekli olması durumunda telefon veya yüz yüze görüşme talep edilerek topluluğun diğer üyelerinin güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu şartı kabul etmeyen hesaplar askıya alınır veya bloklanır. Etkinlikler herhangi bir sosyal buluşmadan farklı değildir. İnsanların tanışmaları, gündemdeki konulardan konuşmaları, birlikte bir şeyler içilmesi hedeflenmiştir. Farklı beklentilerle bu buluşmalara katıldığı tespit edilen veya topluluk üyelerimizden birinin güvenlik endişeleri oluşması durumunda, şikayetler dikkatlice incelenir ve taraflara bildirilir.

Taciz İçeren Davranışlar

Birini hedef alarak taciz eden ya da rahatsızlık veren davranışlarda bulunamaz veya başkalarını buna teşvik edemezsiniz. Başka birine sataşma, tehdit etme veya susturmaya yönelik teşebbüsleri taciz içeren davranış olarak kabul ediyoruz. Karalama veya benzer bir dil kullanan, kişiyi hedef alan aşırı agresif hakaretlere karşı oldukça hassasız. Bazı kişiler belirli ifadeleri saldırgan olarak değerlendirse de aşağılayıcı ifadelerin kullanıldığı her durumda önlem almayacağımızı lütfen unutmayın. [kleo_divider type=\"full|long|double|short\" double=\"yes|no\" position=\"center|left|right\" text=\"\" class=\"\" id=\"\"]
Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum