Trample Nedir; Trample, tehlikeli olabilecek (Orta seviyede) bir fetiştir. Güvenlik önlemlerine dikkat etmeniz ve biraz da anatomi bilmeniz olayı eğlenceli hale getirebilir. Çiğnenmek; böyle fantazisi olan kişiler için verdiği acıdan daha çok "femdom" unsurunun böyle bir sahnedeki konumudur. "Ayaklarının altına almak" ve bu şekilde aşağılanmayı tercih etmek ise genellikle erkek itaatkar / fetişistler için geçerlidir. Çok nadir trample yapan Dominant erkek olsa bile, genellikle kadın efendilerle bütünleşmiş ve onlarla birlikte anılır olmuş bir uygulamadır.
Genellikle eleştirdiğimiz topuklu ayakkabıların rolü nedir? Neden femdomlar ısrarla bundan vazgeçmiyor? Aslında bu dominant karakterin talebinden daha çok, bu fetişe sahip olan erkeklerle alakalı bir durum da olabilir. Çünkü trample genellikle ayak ve günlük ayakkabı, çizme, topuklu ayakkabı, çorap gibi fetişlerle ilişkilidir. Elbetteki bu genellemeyi nihai bir sonuca ulaşmak için değil, konunun sadece dominatrix ile ilgili olmadığını anlatabilmek için yapıyorum. Bir femdom, parlak bir stilettoyu sanırım hem vereceği acı hem de terlik veya çıplak ayaktan daha estetik görüneceği için tercih edebilir. Veya tam tersi durumda olabilir.
Okuma ve araştırmalarımda çok uzun zaman önce rastladığım "macrophilia" gibi fetişe sahip olanların büyük, devasa biri tarafından çiğnenmek ve ezilmek isteği olduğu gerçeğini de ben trample başlığına bir şekilde yerleştirmek istiyorum. Böyle bir fetişe sahip olanların tüm fiziksel acıyı kabulleneceği ve tehlikeyi de göze alacağı gerçeğini de şuraya iliştirelim.
Doğru olarak kabul ettiğimiz trample; genellikle çıplak ayakla veya çorapla yapılandır. Bir bedenin üzerinde sıçramak, zıplamak gibi eylemleri ise mutlaka aşırı baskı ve ağırlık oluşturmadan 5 - 10 cm lik bir mesafeyi koruyarak yapmanızdır ki buna da ezilen kişinin vücut ağırlığı ve uygulayan kişinin vücut ağırlığı hesaba katılarak yapılmalıdır. Trample genellikle karın, sırt, göğüs, cinsel organ, yüz ve çok nadir bile ols,a gördüğüm kadarıyla boyun kısımlarında yürüyerek yapılan bir eylemdir.
Güvenlik uyarılarımızı özellikle ve dikkatlice aşağıdaki makaleden okumanızı öneririm.
İlgili Makale:
http://bdsmkulturu.com/2017/10/bdsm-sahibe-trample-tehlikeli-mi.html

Tags:
1 Yorum
  1. Adsız 3 sene önce

    Aksesuarlar sadece estetik katabilir Ruh katılmıyorsa ne ile yapılırsa yapılsın o haz tam olarak yaşanmış sayılmaz.

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

İletişim

En kısa sürede cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account