Trample Nedir; Trample, tehlikeli olabilecek (Orta seviyede) bir fetiştir. Güvenlik önlemlerine dikkat etmeniz ve biraz da anatomi bilmeniz olayı eğlenceli hale getirebilir. Çiğnenmek; böyle fantazisi olan kişiler için verdiği acıdan daha çok "femdom" unsurunun böyle bir sahnedeki konumudur. "Ayaklarının altına almak" ve bu şekilde aşağılanmayı tercih etmek ise genellikle erkek itaatkar / fetişistler için geçerlidir. Çok nadir trample yapan Dominant erkek olsa bile, genellikle kadın efendilerle bütünleşmiş ve onlarla birlikte anılır olmuş bir uygulamadır.
Genellikle eleştirdiğimiz topuklu ayakkabıların rolü nedir? Neden femdomlar ısrarla bundan vazgeçmiyor? Aslında bu dominant karakterin talebinden daha çok, bu fetişe sahip olan erkeklerle alakalı bir durum da olabilir. Çünkü trample genellikle ayak ve günlük ayakkabı, çizme, topuklu ayakkabı, çorap gibi fetişlerle ilişkilidir. Elbetteki bu genellemeyi nihai bir sonuca ulaşmak için değil, konunun sadece dominatrix ile ilgili olmadığını anlatabilmek için yapıyorum. Bir femdom, parlak bir stilettoyu sanırım hem vereceği acı hem de terlik veya çıplak ayaktan daha estetik görüneceği için tercih edebilir. Veya tam tersi durumda olabilir.
Okuma ve araştırmalarımda çok uzun zaman önce rastladığım "macrophilia" gibi fetişe sahip olanların büyük, devasa biri tarafından çiğnenmek ve ezilmek isteği olduğu gerçeğini de ben trample başlığına bir şekilde yerleştirmek istiyorum. Böyle bir fetişe sahip olanların tüm fiziksel acıyı kabulleneceği ve tehlikeyi de göze alacağı gerçeğini de şuraya iliştirelim.
Doğru olarak kabul ettiğimiz trample; genellikle çıplak ayakla veya çorapla yapılandır. Bir bedenin üzerinde sıçramak, zıplamak gibi eylemleri ise mutlaka aşırı baskı ve ağırlık oluşturmadan 5 - 10 cm lik bir mesafeyi koruyarak yapmanızdır ki buna da ezilen kişinin vücut ağırlığı ve uygulayan kişinin vücut ağırlığı hesaba katılarak yapılmalıdır. Trample genellikle karın, sırt, göğüs, cinsel organ, yüz ve çok nadir bile ols,a gördüğüm kadarıyla boyun kısımlarında yürüyerek yapılan bir eylemdir.
Güvenlik uyarılarımızı özellikle ve dikkatlice aşağıdaki makaleden okumanızı öneririm.
İlgili Makale:
http://bdsmkulturu.com/2017/10/bdsm-sahibe-trample-tehlikeli-mi.html

Tags:
1 Yorum
  1. Adsız 3 sene önce

    Aksesuarlar sadece estetik katabilir Ruh katılmıyorsa ne ile yapılırsa yapılsın o haz tam olarak yaşanmış sayılmaz.

Bir Cevap Bırakın

İçerikler izinsiz alınamaz, kopyalanamaz. ©2021 BDSM Kültürü  |  Instagram  |  Twitter

New Report

Close

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Üyelik Sözleşmesi
Herkesin topluluğumuza katılma ve görüşlerini ve bilgilerini sınırsızca paylaşma gücüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda BDSM Kültürü topluluğun tüm üyelerini korumak amacıyla sonsuz bir özgürlükten ziyade, başkalarının sınırlarını ihlal etmeyecek özgürlük tanımını kabul eder. BDSM Kültürü Kuralları, Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları toplu halde, kullanıcıların BDSM Kültürü\\\'nün hizmetlerine, etkinliklerine, performanslarına erişim ve kullanımının tabi olduğu \\\"BDSM Kültürü Kullanıcı Sözleşmesi\\\"ni meydana getirir. BDSM Kültürü\\\'nün online hizmetlerini kullanan, etkinliklerine, sosyal buluşmalarına, munchlarına erişen / katılan veya bu hizmetleri kullanan herkes BDSM Kültürü Kuralları\\\'nda açıklanan politikalara uymak zorundadır. Aksi halde, BDSM Kültürü, kendi çatısı altındaki topluluk üyelerini korumak için aşağıda belirtilen temel olay durumlarında, söz konusu yaptırımları uygulayabilir:
  • Topluluk üyelerinden herhangi birisi hakkında asılsız, dayanaksız veya ispatsız suçlamalarda bulunmak durumunda BDSM Kültürü tüm sosyal ve online etkinliklerine katılımınız engellenir.
  • Online veya fiziksel herhangi bir etkinlik, sosyal bir buluşmada herhangi birini taciz etmek, beden, inanç, cinsiyet, ırk, oryantasyon pozitif görüşlerimizin karşıtı bir tavır sergileyen ve rahatsızlık verenler etkinliklerimizden veya online hizmetlerimizden daimi bir şekilde men edilir.
  • Kendisi hakkında hatalı, aldatıcı bilgi verenler veya verdiğinden şüphe duyulanlardan bilgilerinin doğrulanması istenebilir
  • Online hizmetlerimizde mesajlaşma yoluyla taciz, tehdit, saldırı gibi davranışlar  sonucunda hesabınız blok edilir ve blok süresince herhangi bir etkinliğe katılmanız engellenir.
  • Topluluk içinde üyelerle session, organizasyon, seans başlıkları altında ticari amaç güden kişiler BDSM Kültürünün tüm etkinlik ve hizmetlerinden uzaklaştırılır.
  • Topluluk üyelerinden herhangi birine zarar verecek her türlü eylem kınanır ve zarar gören kişinin şikayetleri doğrultusunda gerekli yaptırımlar uygulanır. Bu yaptırımlara kişilerle müzakere edilerek karar verilir.
Zaman zaman bu Kuralları değiştirmemiz gerekebileceğini ve değişiklik hakkımızı her zaman saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın.

İçerik Sınırları ve BDSM Kültürü Hizmetlerinin Kullanımı

BDSM Kültürü başkasına ait görseli kendisininmiş gibi kullanan, bundan ticari veya bireysel kazanç elde etmek isteyen herkese karşı mesafeli davranır ve bunların gerçekleşmesi durumunda uyarılarak kaldırılması veya düzeltilmesi istenir. Kaldırılmadı ve düzeltilmedi ise hesabı askıya alınır. Başkalarına ait ve telif haklarıyla korunan içeriklere izin verilmez. Politika, siyaset ve din gibi konularda, başkalarının fikirlerine saygı duymayan, inanç özgürlüklerinin karşıtı beyanatlar veren veya yazan kim olursa olsun hesabı belirli bir süre askıya alınır ve gerekmesi halinde kapatılır.

Yasa dışı faaliyetler

Hizmetlerimiz, etkinliklerimiz, yasa dışı amaçlarla veya yasa dışı etkinliklerin sürdürülmesi için kullanılamaz. BDSM Kültürü ve etkinliklerini bir zemin olarak kullanarak, bu davranışları sergileyen kişi veya kişiler hakkında gerekli mercilere bilgi verilir ve takip edilir.

Ele geçirilen içeriğin dağıtılması

Kişisel bilgiler içeren, ele geçirme yoluyla ulaşılan ve insanları zarara veya tehlikeye uğratması muhtemel ya da ticari sırlar bulunduran içerikleri doğrudan dağıtmak üzere hizmetlerimizin veya etkinliklerimizin kullanılmasına izin vermeyiz. Ele geçirilen içeriğin doğrudan dağıtılması, bu içeriğin internette veya sitemizde yayınlanması ya da başka web sitelerinde barındırılan ele geçirilmiş içeriğe doğrudan bağlantı verilmesi anlamına gelir.

Etkinliklere Katılım

BDSM Kültürü etkinliklerine, kayıtlı her üye katılabilir. Etkinliklere katılmak için ilk kez başvuran her hesap titizlikle incelenir ve gerekli olması durumunda telefon veya yüz yüze görüşme talep edilerek topluluğun diğer üyelerinin güvenliği sağlanmaya çalışılır. Bu şartı kabul etmeyen hesaplar askıya alınır veya bloklanır. Etkinlikler herhangi bir sosyal buluşmadan farklı değildir. İnsanların tanışmaları, gündemdeki konulardan konuşmaları, birlikte bir şeyler içilmesi hedeflenmiştir. Farklı beklentilerle bu buluşmalara katıldığı tespit edilen veya topluluk üyelerimizden birinin güvenlik endişeleri oluşması durumunda, şikayetler dikkatlice incelenir ve taraflara bildirilir.

Taciz İçeren Davranışlar

Birini hedef alarak taciz eden ya da rahatsızlık veren davranışlarda bulunamaz veya başkalarını buna teşvik edemezsiniz. Başka birine sataşma, tehdit etme veya susturmaya yönelik teşebbüsleri taciz içeren davranış olarak kabul ediyoruz. Karalama veya benzer bir dil kullanan, kişiyi hedef alan aşırı agresif hakaretlere karşı oldukça hassasız. Bazı kişiler belirli ifadeleri saldırgan olarak değerlendirse de aşağılayıcı ifadelerin kullanıldığı her durumda önlem almayacağımızı lütfen unutmayın. [kleo_divider type=\"full|long|double|short\" double=\"yes|no\" position=\"center|left|right\" text=\"\" class=\"\" id=\"\"]
Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum